Porady i pomysły

Dokonywanie klucza słoni własnymi rękami: 8 kroków, aby się uspokoić

Chcesz mieć klucze zawsze pod ręką? Oferujemy, aby własnoręcznie stworzyć wygodną i bardzo atrakcyjną gosposię, a zamiast banalnych haczyków używaj dekoracyjnych słoni

Ta sytuacja jest znana wielu osobom: jesteś już spóźniony na pracę lub ważne spotkanie, a to jest denerwujące, klucze do drzwi wejściowych gdzieś zniknęły. Aby uniknąć takich problemów, konieczne jest zawieszenie gospodyni na ścianie w salonie.

Przydatny przedmiot można kupić w sklepie. A jeśli włączysz fantazję i cały potencjał twórczy, możesz sam zrobić coś niezwykłego. Na przykład złote słonie! Dlaczego dokładnie? Te urocze stworzenia będą ozdabiały salon, rozweselić i zadziwić gości. Jest też wersja, w której słonie mają doskonałą pamięć. Nie zapominają niczego. Twoje klucze będą w bezpiecznym miejscu.

Będziesz potrzebował:

  • mała drewniana deska;
  • plastikowe słonie z podniesionymi pniami (3 szt.);
  • puszka złotej farby;
  • farba akrylowa (biała);
  • paznokcie;
  • młot;
  • elementy mocujące do ściany (2 szt.);
  • nóż;
  • władca;
  • marker (marker).

Krok numer 1

Kup słodkie plastikowe słonie w sklepie z pamiątkami. Zwróć uwagę na podniesione pnie.

Krok numer 2

Następnie musisz przeciąć figury na pół nożem. Pamiętaj, że słonie nie są prawdziwymi zabawkami, więc nie bądź zbyt zdenerwowany. Zwłaszcza, że ​​robisz świetną rzecz.

Krok numer 3

Przygotuj dowolną powierzchnię, na której możesz malować. Przykryj ją papierem i połóż wynikowe połówki. Spryskaj je równomiernie złotą farbą w sprayu. Nawiasem mówiąc, jeśli ogony tylnych połówek są podniesione, możesz je również wykorzystać. Według własnego uznania.

Krok numer 4

Z jednej strony pomaluj małą starą deskę białą farbą akrylową. Pozostaw do wyschnięcia.

Krok numer 5

Z dwóch stron deski zamontuj elementy mocujące, na których będzie trzymał się klucz.

Krok numer 6

Teraz powinieneś zaznaczyć na tablecie. Słonie zostaną umieszczone w tych miejscach. W zależności od wielkości wybranej deski połówki mogą być rozmieszczone w jednym lub w kilku rzędach.

Krok numer 7

Wbij gwoździe od tyłu deski do wyznaczonych miejsc. Konieczne jest, aby wyszły z przodu. Na nich przyczepiasz połowę słonia.

Krok numer 8

Cóż, to wszystko! Piękny dom na klucze jest gotowy. Pozostaje powiesić go na ścianie. Teraz na pewno nie będziesz się denerwować w poszukiwaniu kluczy.

Istnieje opinia, że ​​słonie przynoszą dobrobyt, szczęście i miłość do domu. Czego Ci życzymy!

Loading...