Porady i pomysły

Jak pakować prezenty: 25 opcji, które sprawią, że nawet dziecko

Czy kiedykolwiek myślałeś o pakowaniu prezentów noworocznych dla swojej rodziny i przyjaciół? Następnie nie spiesz się, aby pobiec do najbliższego sklepu, jest mnóstwo oryginalnych sposobów, które po prostu zadziwią Twoich bliskich

Owijanie świątecznych prezentów własnymi rękami to hołd dla rodziny i przyjaciół. Po tym wszystkim, robiąc to w sklepie, po prostu wydajesz pieniądze, kupując inną usługę, którą niewielu ludzi zauważa. Ale tworząc oryginalne opakowanie własnymi rękami, włożysz kawałek swojej duszy, a to samo w sobie zostanie docenione. A ponieważ dzieci będą chętne wziąć udział w takiej tajemnicy!

Pomożemy Ci w wyborze inspirujących pomysłów.

Błyszczący papier do pakowania stał się niezastąpionym atrybutem każdego zakupionego opakowania i wygląda dość tłusto. Alternatywą może być prosty i przyjazny dla środowiska papier pakowy, który jednak wygląda bardzo stylowo i jest sprzedawany w każdym sklepie z artykułami biurowymi.

Ale aby opakowanie nie było tylko nieestetycznym opakowaniem, należy jakoś udekorować papier Kraft. Można to zrobić poprzez zastosowanie interesujących figur i wzorów za pomocą markera lub farb lub poprzez przymocowanie starych zdjęć bezpośrednio do opakowania. Oczywiście możesz także wymyślić własny sposób na udekorowanie papieru Kraft za pomocą domowej roboty płatka śniegu lub czegoś świątecznego. Najważniejsze jest to, że jest to naprawdę wspaniały sposób na spakowanie prezentu.

Nie warto ufać samemu opakowaniu prezentów, wymaga ono zarówno wytrwałości, jak i dobrej pracy, ale dzieci będą mogły ciąć płatki śniegu, tworzyć aplikacje z papierowych choinek, rysować proste wzory i przyklejać na zapakowanych prezentach różne rzeczy, które zawsze mają ciemność i ciemność, ale tutaj jest dobry czas, aby go użyć.

Jak zrobić alternatywną choinkę: 20 wspaniałych przykładów

DIY girlanda: 10 magicznych przykładów

Poręczne materiały

Jeśli czas się kończy i nie ma czasu na ucieczkę do sklepu, możesz zastosować materiały, które są zawsze pod ręką. Na przykład gazety, krzyżówki, mapy geograficzne dla podróżujących kochanków, a także notatki, zwłaszcza dla tych, którzy nie są obojętni na muzykę, mogą odgrywać rolę papieru do pakowania. Nawet notebooki i arkusze albumów z odpowiednim podejściem będą wyglądać stylowo i uduchowić.

Nasza rada polega na zaufaniu dzieciom do wyboru materiału (oczywiście podając instrukcję, by nie dotykać książek), możesz być zaskoczony ich wyborem, może być nieoczekiwany, ale dla ciebie i dziecka taki akt zaufania jest bardzo ważny.

Alternatywa dla papieru

To dziwne, dlaczego teraz bardzo niewielu ludzi używa tkanin do ozdabiania opakowań. Chociaż ten miękki i przyjemny w dotyku materiał, jak żaden inny, powoduje uczucie ciepła i komfortu, tworząc odpowiednią świąteczną atmosferę w domu. Niech to nie jest najbardziej budżetowa wersja opakowania, ale zdecydowanie jedna z najbardziej spektakularnych. A pakowanie świątecznych prezentów własnymi rękami, a nawet przy pomocy szmatki, z pewnością spowoduje tylko najcieplejsze uczucia w bliskich ludziach.

Przy okazji, dzieciom łatwiej jest zapakować coś do tkaniny niż na papier. Dlatego chętnie rozpoczną tę działalność.

Oryginalna dekoracja

Biorąc pod uwagę wyjątkowe sposoby pakowania prezentów, możemy podkreślić pomysł dekoracji opakowania za pomocą czegoś jadalnego. Na przykład ciastka, cukierki lub pierniki sprawią, że opakowanie będzie nie tylko zachwycające wyglądem, ale także dosłownie apetyczne. Najważniejsze jest to, że twój asystent nie powinien jeść całej dekoracji.

Oryginalne podejście obejmuje dodanie bombek choinkowych, wstążek z noworocznymi symbolami do dekoracji prezentów lub spersonalizowanego obrazu z życzeniami.

Naturalne materiały

Nie zapominaj, że natura daje nam, ponieważ naturalna biżuteria zawsze była najlepsza, zanim ecostyle stał się głównym nurtem. Papier Kraft będzie idealny jako podstawa do takich opakowań, a ozdobą będą szyszki, wiecznie zielone gałązki, jagody, orzechy, drewniane figurki, a nawet ptasie pióra - dzieci bardzo to lubią. Zdecyduj się na prezent z butelką dobrego wina? Ona też może być doskonale owinięta w podobny sposób.

Master class: noworoczne monogramowane opakowania

Zainspirowany proponowanymi pomysłami i gotowy do działania? Następnie oferujemy klasę mistrzowską dotyczącą tego, jak szybko stworzyć oryginalne opakowanie na prezent noworoczny, mając tylko kilka prostych elementów w swoim arsenale. Dzięki temu otrzymasz wspaniały projekt prezentu z pięknym monogramem. Spersonalizowane opakowanie to bardzo ciepły i troskliwy gest wobec ukochanej osoby. I takie piękno powstaje w zaledwie trzech prostych krokach.

Będziesz potrzebował:

  • przędza kolorowa (gruba przędza do dziania);
  • nożyczki;
  • drut;
  • Klej PVA;
  • papier pakowy.

Aby rozpocząć, wybierz nie za cienki, ale dobrze wygięty drut. Na jednym z końców nakładamy mały klej i natychmiast zaczynamy owijać to miejsce przędzą gradientową. Stopniowo robi to na całej długości naszego drutu.

Jak urządzić dom na Nowy Rok: przykład z regionu moskiewskiego

25 pomysłów na ozdoby świąteczne stworzone przez samą naturę

Następnie, starając się nie łamać drutu, nadajemy mu kształt pierwszej litery imienia osoby, która jest ci droga.

I wreszcie, pakowanie prezentu we wcześniej przygotowany papier Kraft. Następnie łączymy opakowanie przędzą i mocujemy nasz monogram.

pinterest.com, ext.homedepot.com, hgtv.com, Brklyn View

Loading...