Porady i pomysły

Jak wydać drzwi w domku: 20 najbardziej żywych przykładów

Co roku przygotowujemy nasz domek letni na sezon letni. Malujemy ogrodzenie, aranżujemy miejsce na nowe łóżka, aktualizujemy elewację. Dzisiaj porozmawiamy o tym, jak szybko i niedrogo przekształcić drzwi w kraju

Jeśli wolisz spędzać jak najwięcej czasu z dala od miasta, jest absolutnie konieczne, aby Twoja działka była piękna i przytulna. Jeśli już wytyczyłeś piękną ścieżkę ogrodową i zorganizowałeś przytulną werandę na relaks ze znajomymi, nadszedł czas, aby zwrócić uwagę na drzwi do daczy.

Zebraliśmy dla Ciebie 20 doskonałych przykładów aktualizacji drzwi w domku. Możesz go pomalować, wkleić na nim filmem, glazurować, lekko odświeżyć lub zamienić w prawdziwe dzieło sztuki - wybór należy do Ciebie!

Drzwi mogą być głównym akcentem kolorystycznym Twojego domku letniskowego. Nie ma znaczenia, czy jest to zadbany rajski ogród, czy kawałek dzikiej przyrody.

Drzwi, żaluzje, ramy okienne, a nawet rury spustowe w tym samym kolorze. Jasne elementy zwrócą całą uwagę na siebie. W ten sposób możesz ulepszyć elewację bez ponownego malowania całego domu.

Pięknie i harmonijnie, drzwi stoją na tej samej palecie z bujnymi kapeluszami jasnych hortensji rosnących w pobliżu domu.

Nie trzeba malować całych drzwi jasną farbą. Biały kolor to doskonałe płótno dla małych wielokolorowych elementów kwiatowych.

Diamenty, trójkąty i inne geometryczne wydruki są łatwe do wykonania, uzbrojone w linijkę. Twoje drzwi będą wyglądały nie tylko efektownie, ale także schludnie.

Użyj dla inspiracji nie tylko motywów kwiatowych, ale także zwierzęcych.

Możesz ulepszyć drzwi w oryginalny i ekonomiczny sposób. Przyklej na nim szablon i spryskaj farbę sprayem.

Świetny sposób na wykorzystanie resztek farby, które są bezczynne w garażu lub szopie.

Zawsze wyglądaj pięknie kręconych elementów, przetarte w drzwi. Ale jeśli nie ma pod ręką układanki, albo po prostu nie chcesz „perforować” swoich drzwi, farba i odrobina wyobraźni przyjdą na ratunek!

Zamień drzwi wiejskie w prawdziwy obraz, który z daleka zadziwi realizmem wszystkich gości i przechodniów!

Jeśli jesteś zbyt leniwy, aby zepsuć farbę - wydrukuj dowolny obraz na folii samoprzylepnej. Pamiętaj jednak, że w tym przypadku powierzchnia drzwi powinna być idealnie płaska.

Staraj się nie malować samych drzwi, ale przestrzeń wokół nich. Będziesz zaskoczony, jak zmieni się fasada Twojego domu!

Okiennice można powiesić nie tylko na oknach, ale także na drzwiach. Pozostawiając, zapewnisz swojemu domowi dodatkową ochronę.

Górna połowa drzwi może być przeszklona. Ale nie zapomnij umieścić pięknej skręconej siatki.

Ta wersja przeszklenia wygląda dość oryginalnie. Jeśli malujesz szkło w różnych kolorach, zobaczysz, jak zmieni się korytarz w świetle słonecznym!

Małe okienko może służyć jako „oko” drzwi, a zasłony ochronią cię przed ciekawskimi oczami ciekawskich.

Czasami sztucznie starzone drzwi wyglądają bardzo elegancko i harmonijnie! Ale tutaj ważne jest, aby wziąć pod uwagę ogólną fasadę domu, aby efekt „zniszczonego” mieszkania się nie pojawił.

Rzadko można zobaczyć podwójne drzwi przednie. Ale domek jest odpowiednim miejscem na taki eksperyment!

Drzwi ze skośnym górnym rogiem są idealne do szafy pod schodami. Wiele osób woli malować takie drzwi jednym tonem z ogólnym tłem. Ale w tym przypadku jasny akcent wygląda bardzo korzystnie.

Gdzie indziej, jeśli nie w kraju, eksperymentować z kolorem i kształtem! Okrągłe drzwi i zielona trawa na dachu to świetny sposób na stworzenie na daczy imitacji przytulnego mieszkania dla hobbita.

Loading...