Apartamenty i domy

Męskie wnętrze: kawaler mieszkanie w Polsce

Co współczesni mężczyźni preferują we wnętrzu? Jaki styl lubią romantycy? Dzisiaj pojedziemy do Polski, gdzie znajduje się prawdziwe męskie wnętrze.

W zeszłym tygodniu pisaliśmy o cechach kobiecego wnętrza, a dziś zwracamy uwagę na bardzo skuteczne męskie wnętrze. Mieszkanie znajduje się na północy Polski, w mieście portowym Gdynia. Projekt został wykonany przez studio projektowe. Dragon Art Design Studio.

Mieszkanie to młody romans

Bez wątpienia wnętrze odzwierciedla charakter jego właściciela. Przedstawiciele silniejszej płci są bardziej powściągliwi w wystroju i detalach. Lubią prostotę, praktyczność i zwięzłość. Wszystkie te wymagania spełniają styl skandynawski, w którym to wnętrze jest urządzone.

Jest idealny dla przedstawiciela silniejszej płci: spokojny, zrównoważony, bez zbędnych szczegółów. Najprawdopodobniej mieszka tu młody człowiek w wieku około 25 lat, jest kawalerem, ma wrzącą energię i romantyczny duch wędrówki. Być może jest sportowcem, lubi surfować i nurkować. Dlatego niebieski akcent jest wybrany jako akcent, a motyw morski przebiega przez całe wnętrze.

Pod wodą

Hobby młodego człowieka odbija się we wnętrzu. Możemy więc obserwować w panelach łazienkowych duże obrazy ryb i podwodnego świata. Stwarza to przyjemną atmosferę zanurzenia w morzu, a duże lustro podwaja efekt. Dodatkowo wizualnie zwiększa małą łazienkę. Tę samą technikę można zaobserwować w salonie, gdzie z jednej strony znajdują się tapety z dużym obrazem mewy. Pełnowymiarowe lustro i lekkie meble zwiększają efekt wizualny, dzięki czemu wnętrze jest lekkie i bezpłatne.

Wazon podłogowy, oryginalne lampy, plakaty, meble w salonie tworzą akcenty i wskazują na męski charakter.

Nasza opinia:

- We wnętrzu praktycznie nie ma drobnych detali, co jest typowe dla męskiego charakteru. Właściciel, pomimo swojej praktyczności i powściągliwości, nadal jest osobą pozytywną, wskazuje na to plakat umieszczony w sypialni. Ma napis, który mówi: „Nie zapomnij się uśmiechnąć”.

Zalety turkusu w męskim wnętrzu

Turkusowy kolor w połączeniu z jasnymi jasnymi odcieniami (biały, piasek, szary) tworzy poczucie świeżości i jedności z naturą w mieszkaniu. Takie wnętrza są bardziej preferowane przez mężczyzn romantycznych, światło rośnie.

Dużą zaletą tego koloru jest jego dobre połączenie z innymi odcieniami, co pozwala na narodziny interesujących kombinacji. Turkusowy kolor osłabia surowość, sprawia, że ​​przestrzeń jest stylowa i świeża. Jak widać, taka paleta kolorów jest odpowiednia nie tylko w łazience, ale także w innych pomieszczeniach. Jest miły i dyskretny. W męskim wnętrzu kawalera pomógł stworzyć pożądany kontrast. Widać, że właściciel czuje się pewnie i szczęśliwy, gdy istnieje wyraźne rozróżnienie między pomieszczeniami w mieszkaniu, mimo że jest to apartament typu pół-studyjnego.

Nasza opinia:

- Jasne kolory są świetne jako tło, na którym widoczne są czyste linie. Tutaj wylewanie strumieni koloru i światła tworzy atmosferę czystości, zwiewności i harmonii we wnętrzu. Czarne akcenty mówią o silnej woli i silnym charakterze właściciela.

Sądząc po sytuacji i kolorze, jest to młody, pewny siebie człowiek, który w odpowiedzialny sposób odnosi się do podjętych decyzji. Świadczy o tym brak różnorodności i zatłoczenia ze szczegółami. Ale nie jest pozbawiony romansu. Takie wnętrze jest nierozerwalnie związane z kawalerami. Najprawdopodobniej właściciel pokoju kocha naturę i morze, często siedzi w wygodnym fotelu, ogląda świat z okna i zanurza się w swoich snach.

Obejrzyj film: Jak urządzić małe i funkcjonalne mieszkanie? #projektwnętrz #architekt (Grudzień 2019).

Loading...