Apartamenty i domy

Gdzie zrobić sypialnię, biuro, garderobę: projekt apartamentowy

Powierzchnia 40,9 m2Kuchnia8 m2

Każdy, kto mieszka w małych mieszkaniach, stanął przed dylematem: zrobić biuro, garderobę lub normalną sypialnię. Dzisiaj udowodnimy, że w jednopokojowym mieszkaniu można wykonać wszystkie te strefy naraz.

Ten apartament znajduje się w typowej domku z serii II-67. Jego powierzchnia wynosi 40,9 metrów kwadratowych i należy do pary w średnim wieku. Mieszkanie było w bardzo złym stanie, ze starą instalacją wodociągową, krzywą podłogą i spadającą tapetą. Marina Sargsyan przekształciło to nie do poznania.

Marina Sargsyan, projektantka dekorator

W zawodzie - od 2005 roku. Urodziła się w rodzinie artysty, który nauczył Marina zanurzać się w sztuce głową, aby zobaczyć piękno w najbardziej prymitywnych obiektach. Ukończyła Politechnikę, szkołę projektowania, specjalistyczne kursy w centrum szkoleniowym „Kariera”, uczestniczyła w warsztatach projektowych w Finlandii.

Pracowałem bardzo przyjemnie z tą parą małżeńską, dosłownie jednym tchem, z pełną pewnością siebie i jest to jeden z głównych czynników wpływających na stworzenie bezbłędnego projektu.

Para, która najbardziej chciała mieć w swoim małym mieszkaniu, była kompletnym łóżkiem z wygodnym łóżkiem, jak najbardziej odizolowanym od oczu innych ludzi. I było to również niezbędne miejsce pracy z możliwością siedzenia przy komputerze.

Zamontowane szafy były bardzo podobne do umieszczenia na balkonie, co zrobiła Marina, a kolory powinny być w skali szarości i bzu.

Przebudowa

Przebudowa tego mieszkania była koniecznością. W pokoju znajdowała się mała wnęka, która została zmieniona jako garderoba, a mała ciemna przechowalnia przy wejściu została przekształcona w szafę.

Problem z nabrzeżem został rozwiązany za pomocą partycji. Pokój podzielono na strefy - salon i sypialnię.

Marina Sargsyan, projektantka:

„Jednocześnie ustawiliśmy strefę sypialni nieco nietypowo - bliżej okna”. Razem z klientami zdecydowaliśmy, że budzenie jest o wiele przyjemniejsze, gdy słońce zaczyna pieścić twarz.

Naprzeciwko łóżka znajduje się stół konsolowy, na którym można usiąść z laptopem, a nawet używać go jako toaletki.

Meble

Wszystkie meble zostały wybrane w stylu Prowansji. A przegroda pomiędzy sypialnią a salonem służy również jako prezentacja z salonu. Małe szafki z zamkniętymi fasadami - do małych rzeczy i książek w sypialni.

Pokój dzienny:

 • Łóżko - Wymarzona kraina (modelGyula").
 • Stoliki nocne, stolik, wysoka komoda i komoda pod telewizorem - „Sklep z wnętrzami ”.
 • Grupa miękka - wybór w The Furnish.
 • Wbudowane szafy działowe - na zamówienie.
 • Drzwi - Solo landoorkolor Latte.
 • Światło - MW-Światło Bukietwbudowane światła - Donolux.
 • Meble kuchenne - Verona Vintage (Verona mobili).
 • Grupa restauracyjna - Verona mobili.
 • Składana sofa - fabryka ”Giocondo Arte ”.
 • Światło - wbudowane światła Donolux, żyrandol i kinkiet - Ulubione korfu.
 • Umywalka i szafka pod zlewem - IKEA, Hemnes / Odensvik.
 • Kabina prysznicowa - Nautico Econom N-80CK.
 • WC - Jacob Delafon Odeon Up 18557k.
 • Podgrzewany wieszak na ręczniki - Margaroli.

Kolor

Kuchnia wykonana jest w odcieniach szarości w połączeniu z odcieniami bladego różu i bzu, które są dodawane do wnętrza z „kroplami”, jak chcieli klienci. Kolor „porzeczki” dodaje się do zasłon i dekoracji frontów kuchennych.

Kolor salonu jest klasyczny układ na dole, tapeta - z klasycznym wzorem geometrycznym.

Podłoga zostanie wyłożona solidną deską dębową.

Klienci polubili ten projekt, a prace naprawcze w mieszkaniu już się rozpoczęły, projekt jest w toku. Przybliżony budżet na materiały wykończeniowe - 500 000 rubli (bez mebli, materiałów do obróbki zgrubnej i usług brygady remontowo-budowlanej).

Obejrzyj film: Miasteczko Wilanów, Warszawa, apartament do wynajęcia, 75 m2 + dwa tarasy, wysoki standard, 2019. (Wrzesień 2019).