Apartamenty i domy

Dom, w którym chcesz spędzić całą zimę

Ciepłe koce na łóżkach, miękkie kolory, przytulne światło, drewniane meble: jest wiele rzeczy, które mogą sprawić, że dom będzie wygodny. Ten typowo amerykański dom łączy wszystkie oznaki komfortu.

Artyści już nie tłoczą się w zakurzonych, cuchnących wilgotnych strychach. Słynny fotograf Mike Penny (i kim są fotografowie, jeśli nie malarze XXI wieku?) Osiedlili się w trzypiętrowych mieszkaniach, które wcześniej i wiernie służyły jako biura dla kilku organizacji komercyjnych.

Profesjonaliści z TG-Studio. Architekci zaprojektowali trzy poziomy mieszkalne w nowoczesnym stylu z głębokim dygnięciem w kierunku Dzikiego Zachodu i tradycyjnej kultury zachodniej. Takie podejście wyraża się w umiejętnym wykorzystaniu akcentów. Neutralna paleta tła sprzyja tylko temu.

Jedyne jasne miejsca, które można znaleźć w salonie - zielona konsola i niebieskie krzesło przezroczysto wskazują, że goście powinni skupić się tutaj i nie wędrować po domu.

Gwiazdkowa flaga, skórzany fotel w najlepszych tradycjach amerykańskiego rancza, portret bawoła, zwierzęce głowy na ścianach, a nawet zdjęcie Indianina z totemicznym ptakiem nie pozostawiają wątpliwości - patriotyzm w tym domu jest ceniony nie mniej niż dobry smak.

Na ogół Tg-studio okazało się, że jest to oryginalna, piękna i, co najważniejsze, przytulna przestrzeń, w której prawdopodobnie warto żyć.

Opinia redakcyjna:

- Z jakiegoś powodu nie staramy się często okazywać miłości ojczyźnie. Ale patriotyczny impuls może bardzo dobrze odzwierciedlać wnętrze. A do tego nie jest konieczne zasłanianie okien flagą narodową, ale wystarczy użyć jej kolorów. Jako dekoracja ścian możesz użyć zdjęć lub rysunków roślin, ptaków lub zwierząt typowych dla twojego miejsca zamieszkania. Powtarzając ten pomysł, masz wszelkie szanse na stworzenie czegoś wyjątkowego. Odważ się!

Loading...