Porady i pomysły

19 najbardziej udanych schematów kolorów wnętrza sypialni

W tym materiale znajdziesz najbardziej standardowe, nieoczekiwane, odważne, bogate, modne, niezwykle połączone i prawie niemożliwe opcje kolorystycznego projektowania sypialni. I jesteśmy pewni, że jeden z nich będzie idealnie pasował do Twojego wnętrza.

Sypialnia jest potrzebna do spania. Nie ważne jak źle! Nasz dzień zaczyna się i kończy tutaj, śnimy i planujemy, staramy się radzić sobie ze stresem i każdego ranka zaczynamy życie od nowa. Dlaczego więc tak lekceważymy kolorystykę sypialni? 50 odcieni beżu - to wszystko, co przychodzi na myśl na myśl o najświętszej przestrzeni w domu.

Złammy stereotypy i myślimy poza polem! Obecnie oferujemy 22 schematy kolorów do projektowania sypialni, które z pewnością doprowadzą do zmiany. Chodźmy?

1. Czekolada, szary, turkusowy

Ciemne kolory niekoniecznie sprawiają, że pokój jest wizualnie mniejszy. Ta bogata kolorystyka tworzy zmysłową, przestronną przestrzeń.

2. Szary, brązowy

Głęboka, bogata paleta jest niemal klasyczną wersją, ale dodanie jeszcze jednego, jasnego odcienia nadaje się do nowoczesnego wnętrza.

3. Asfalt, koral

Te dwa odcienie równoważą się i razem tworzą poczucie romantycznego eklektyzmu.

Arlekin, Lilaea, kolekcja Manders

To nie brak fantazji - to styl zmęczonego urbanisty, któremu nawet chmury wydają się szaro-białe. I wszystko w porządku, wciąż jest piękna!

5. Szary, kremowy, liliowy

Rozcieńczony, lekko stłumiony kolor duetu raczej nie zadowoli silnej połowy rodziny, ale młodej dziewczyny - w sam raz.

6. Szary, biały, mleczny

Prosta, jasna i łatwa do wdrożenia kolorystyka będzie szczególnie odpowiednia do zaglądania do wnętrza willi. Przyjrzyj się bliżej.

Stonowane odcienie ulubionych kolorów są najlepszą opcją dla tych, którzy nie lubią eksperymentów i nie wierzą w jasne sypialnie.

8. Piasek i fiolet

Czy biały wygląd jest zbyt zimny, a beżowy zbyt nudny? Wybierz ten schemat i ciesz się spokojem i bogactwem swojej nowej sypialni. Dobre oświetlenie jest mile widziane.

9. Indygo i biel

Kolor nieba i śniegu, morze i chmury, papier i atrament. Co może być bardziej romantyczne, spokojniejsze i bardziej inspirujące?

10. Czarno-biały

Prosty, ale jednocześnie wymagający specjalnej kombinacji uwagi. Klasyczny, który według wielu nie ma miejsca w sypialni. Odważ się kłócić. Przy prawidłowym wykonaniu opcja ta może być bardziej niż pożądana w twojej sypialni. Czy nie.

Sanderson, Art Of The Garden Collection, Manders

11. Czarny, biały i żółty / wapno

Czarno-białe wnętrze może wydawać się zbyt surowe, ciemne lub nawet nudne. Świeże cytrynowe lub jasnozielone akcenty dodadzą niezbędnego udziału w zabawie i świeżości. Po prostu nie przesadzaj z paletą. Jeden cień wystarczy.

Art Of The Garden, Sanderson, Manders

12. Ciemnoszary i brązowy

To połączenie wystarczy rozcieńczyć jasnym tłem. Może być tylko jeden wyjątek - małe pudełko wewnętrzne.

13. Szary i pomarańczowy

Pomarańczowy i asfaltowy. Stylowe, modne i, co zaskakujące, odpowiednie nie tylko w minimalistycznych wnętrzach.

14. Czerwony, różowy, szary, czarny i biały

Ta kombinacja nie jest już tak dziewczęca jak różowa i biała. W takim środowisku zamożna kobieta może poczuć się jak w domu.

15. Szmaragdowy i fioletowy

Nie przesadzaj z tłem. Taki potężny duet sprawdza się najlepiej z tkaninami, ale ściany są najlepiej neutralne.

James Hare, kolekcja Domino, Manders

16. Biały piasek i szary dym

Opcja jest prosta, skromna i elastyczna. W takim środowisku zadziała każdy, nawet najbardziej śmiały wystrój. A co szczególnie miłe, wszystko można szybko przywrócić na początek.

17. Szary, czarny, biały i żółty

Żółte ściany w sypialni są opcją dla odważnych, ale jasne akcenty w postaci poduszek lub nadruków na abażurach pasują każdemu.

18. Tiffany, niebieski, czarny i biały

Ten styl jest idealny do wnętrz z klasycznymi elementami. Po pierwsze, klasyczne i modne kombinacje kolorów są spektakularne i nietypowe, a po drugie, dla klasycznej sypialni jest to niemal idealny wybór.

19. Biały, złoty i beżowy

Uwielbiam klasykę, ale chcesz uzyskać jej lekką wersję? Użyj tego schematu i stwórz ciepłą, otaczającą przestrzeń z klasyczną podstawą.

Loading...