Apartamenty i domy

Płaskie młode kreacje: jak ukryć wady planowania

W tym mieszkaniu klasyczne formy łączą się z etnicznymi tkaninami, efektownymi akcesoriami, grubymi materiałami i neutralną paletą. Czy możliwa jest równowaga w tak zróżnicowanej przestrzeni? Zupełnie!

Czy możesz porozmawiać o właścicielu domu, patrząc na wnętrze, w którym mieszka? Dzisiaj postaramy się zrozumieć wewnętrzny świat kochanki tego lizbońskiego mieszkania.

Subtelność, elegancja niektórych detali i neutralność palety natychmiast sugerują nam pomysł młodej i bardzo zapracowanej dziewczyny o wyraźnie kreatywnym zawodzie.

Klasyczne elementy wskazują na konserwatyzm gospodyni. Jednak wnętrze zawiera również detale eklektyczne, które z kolei opisują kreatywność i pewne kontrowersje tkwiące w twórczych osobowościach.

Sypialnia jest najbardziej intymną przestrzenią w mieszkaniu, tutaj jest raczej mała, co oczywiście sprawia, że ​​myślisz o rzadkich okazjach, by gospodyni była sama ze sobą i świadomym wyborze na rzecz aktywnego życia społecznego.

Łóżko w najlepszych tradycjach Ludwika XV to kolejny sygnał o tradycyjnym smaku i wewnętrznych podstawach gospodyni, ale dusza artysty nie mogła przejść nawet do „królewskich” komnat i ukazała się w nieoczekiwanym wyborze stolików nocnych i lamp - są celowo różne.

Ale pomimo różnorodności wnętrza, jest nadal bardzo harmonijny. Tutaj nawet marokański dywan i gruba drewniana krata mogły wejść w pełnoprawny dialog z nowoczesnymi meblami w salonie. Wygląda na to, że akcesoria vintage pomogły tylko zebrać wszystko razem.

Opinia redakcyjna:

- W kuchni gospodyni prawie nie spędza dużo czasu - jest tu malutka, ale spójrzcie, jaką ciekawą technikę stosuje się, aby odwrócić uwagę od braku miejsca. Żyrandol! Duży, kryształowy żyrandol raz po raz zwraca uwagę, z błyszczących fasad szafek, z wyglądu, jakby się odbijał i znów wracał do żyrandola. Zobacz, jak ta technika działa w innych przestrzeniach.

Opinia redakcyjna:

- W jadalni zastosowano dobry odbiór symulacji „mieszkalnego wnętrza” - krzesła dla niej wydawały się być zbierane od kilku lat. Jednak, choć są różne, całkowicie zgadzają się w stylu, co jest bardzo ważne w takim wnętrzu klasyków. Dokonaliśmy niewielkiego wyboru, na przykładzie którego możemy się upewnić, że to podejście ma również zastosowanie do innych stylów.

Opinia redakcyjna:

- Powierzchnie odblaskowe - świetny sposób na wypełnienie pomieszczenia światłem i poszerzenie przestrzeni. A jak widać we wspomnianym wyżej wnętrzu, odbiór działa w innym, zupełnie nieoczekiwanym kierunku, tworząc atmosferę szyku i przepychu. Aby osiągnąć ten sam cel, do błyszczących mebli i wykończeń należy dodać akcesoria srebrne i kryształowe. I położyć je na obwodzie pokoju nie jest konieczne, wystarczy skoncentrować się w jednym miejscu. Zwróć uwagę na nasz wybór pomysłów, być może znajdziesz coś blisko siebie.

Obejrzyj film: Zdecydowała się na połączenie dwóch sukni w jedną. Efekt był zniewalający! W czym do ślubu (Styczeń 2020).

Loading...