Porady i pomysły

7 nowych modeli kuchennych, które Cię zaskoczą

Dzisiaj pokażemy wam jedną z najpiękniejszych ekspozycji wystawy kuchni Eurocucina. Czekasz na kuchnię z lustrzanymi fasadami, kuchnię, idealnie dopasowaną do stylu loftów, minimalistyczną, pokrytą graffiti i wieloma innymi

Ostatniej wiosny na wystawie w Mediolanie Eurocucina Po raz pierwszy od 10 lat wzięła udział jedna z najpopularniejszych marek kuchni w Niemczech - Nolte küchen. Dzisiaj, już w 2019 roku, pamiętamy, że widzieliśmy coś interesującego Nolte Küchen. Na stoiskach trzystu metrów firma zaprezentowała nowe elementy domowej wystawy: koncepcję modułową. Nolte neo, „drzwi wahadłowe”, innowacyjny system paneli ściennych i innych. Nasza redakcja nie mogła przegapić tak głośnego powrotu, a pamięć o przeszłości jest wciąż świeża Eurocucina Mówimy szczegółowo o wszystkich najnowszych osiągnięciach fabryki.

Gdzie życie pulsuje

Hasła wystawy domowej Nolte w Lenie („Gdzie życie pulsuje”) i następnym Mediolanie Eurocucina 2016 („Życie w kuchni”) jest zasadniczo podobne: obie kuchnie Nolte są postrzegane nie jako osobna przestrzeń biurowa, ale jako funkcjonalne, dostosowane do osobistych upodobań i związane z innymi obszarami publicznymi przestrzeni życiowej. Pomysł ten zawarty był w siedmiu wystawach fabryki w Mediolanie.

Ekspozycje to siedem niezależnych lokali w różnych stylach dla różnych ludzi - oddzielne żywe światy. Indywidualne planowanie oraz szeroka gama stylistyczna i funkcjonalna podkreślają bogactwo oferty marki i zadania, jakie sobie stawia: stworzenie indywidualnej koncepcji kuchennej dla każdego klienta, łącząc przy tym dbałość o środowisko, komfort i technologię.

Kluczem do sukcesu jest struktura

CEO Nolte Eckhard Weffing uważa, że ​​bez usystematyzowania, duży wybór produktów może dezorientować, a nawet zmęczyć klienta, i widzi sekret sukcesu firmy w posiadaniu struktury. Przejawia się w wielu koncepcjach tworzących tzw. Rdzeń asortymentu. Pomaga klientom nawigować i wybierać odpowiednią kuchnię w stylu, materiałach, budżecie i funkcjonalności.

Podstawą nowej linii marki było połączenie dwóch materiałów: tekstury drewna (koncepcja drewna, modele Artwood i Legno) i matowy lakier (Koncepcja matowego lakieru). Obie serie zostały zaprezentowane na stoiskach w Mediolanie, aby pokazać, w jaki sposób mogą ułatwić wybór i zakup kuchni. Kolejna koncepcja Nolte neo, składa się z modułów i wdraża inne podejście: możliwość swobodnego montażu kuchni.

Alexey Dergalin, CEO Nolte Küchen:

- Jedna z głównych innowacji Nolte küchen Pojawienie się pięciu nowych typów fasad: Artwood, Legno, Stone, Poczuj i Linea. Ponadto wprowadzono nowy system przechowywania sprzętu gospodarstwa domowego i przyborów kuchennych - system chowanych drzwi przednich (tzw. Drzwi boczne). Prezentowany jest w dwóch rozmiarach dla modeli. Artwood, miękki brak, Nova brak i Legno, wnętrze obudowy jest dostępne w trzech podstawowych kolorach. Wzięliśmy pod uwagę globalny trend w projektowaniu kuchni i salonów - otwarty układ: nasi projektanci stworzyli moduły, które tworzą płynne przejście między kuchnią a przestrzenią mieszkalną.

www.nolte-kuechen.ru

Koncepcja drewna

Ta koncepcja na wystawie w Mediolanie była poświęcona trzem z siedmiu ekspozycji. Pierwszy składał się z klasycznej wersji modelu Artwood z lekkim wykończeniem w połączeniu z białymi błyszczącymi fasadami w programie Lux; drugi był otwartą półką, nadającą kuchni salon, aw trzeciej - model Legno l Nova brak pojawił się przed gośćmi w nowym, ciemnoniebieskim kolorze.

Legno l Nova Lack

Prawdziwa atrakcja modelu Legno Stał się nowym, nietypowym blatem o wysokości 900 mm Matrix900. Pojawił się w 2014 roku i od tego czasu zyskał popularność dzięki ergonomicznym funkcjom.

Czwarta wystawa jest całkowicie poświęcona nowej linii. Kamień, składający się z nietypowych fasad kamiennych. Tak jak w serii Artwood, Powierzchnie są wykonane w 3D i nie tylko pięknie wyglądają, ale są również przyjemne w dotyku. Kolekcja oferowana jest w dwóch kontrastujących wariantach zasięgu - Bazalt i Gracier, a różnica wykończeń i kolorów może wizualnie podzielić kuchnię na miejsce pracy i miejsce do odpoczynku.

Koncepcja matowego lakieru

Środkiem tej koncepcji był kolor: 16 starannie dobranych neutralnych i jasnych odcieni podzielonych na lekką i ciepłą paletę. Klienci mogą łączyć kolory według własnego uznania lub wybrać jedną z gotowych kombinacji projektantów marki. Na przykład dla wystawy w Mediolanie wybrano kolorową parę Quartz Gray i Papyrus Grey.

Nieograniczona wolność dzięki Nolte Neo

Dwie ostatnie ekspozycje na wystawie poświęcone były innowacyjnej linii Nolte Neo opartej na modułowych strukturach. To ona najlepiej odzwierciedla dążenie firmy do tworzenia całkowicie nowych i całkowicie indywidualnych kuchni. Linia prezentowana jest przez trzy nowoczesne modele - Neo loft, Salon Neo i Chata Neo, pierwsze dwa skupiły się na Eurocucina.

Model Salon Neo można nazwać ucieleśnieniem trendu ostatnich lat - zacierają granice między kuchnią a salonem i łączą przestrzeń do pracy i życia. Centralnym punktem wystawy jest lustrzana wyspa o wysokości 900 mm, której fasady uzupełnia geometryczna ściana i płytki, które odsyłają nas do renesansu. Otwarte półki ze szklanymi półkami mogą służyć do przechowywania zarówno naczyń, jak i elementów dekoracyjnych.

Na wystawie poświęconej modelowi Neo loft, ponownie wyostrza się wyspa kuchenna o wysokości 900 mm - tym razem nie futurystyczne szkło, ale jasne, odważne i trochę chuligańskie, pokryte stylizowanym graffiti. Kuchnia ta jest symbolem współczesnego życia miejskiego z towarzyszącą jej otwartością przestrzeni i połączeniem kilku stref w jednym pomieszczeniu. Połączenie nowego składu przedmiotów Neo umeblowane ze standardowych kolekcji Nolte jeszcze raz podkreśla uniwersalność tej koncepcji.

Alexey Dergalin, CEO Nolte Küchen:

- Nolte neo - To nowa linia mebli kuchennych, oferuje ekskluzywne rozwiązania dla indywidualnych potrzeb. Samodzielne moduły można łączyć ze sobą, aby utworzyć nową kuchnię lub dodać do istniejącej. Nolte neo pomaga w kompetentnym połączeniu przestrzeni życiowej. Oprócz klasycznych elementów kuchennych, takich jak górne i dolne szafki, półki, zlewy i piece, Nolte neo jest regał, kominek i moduł ArtDisplay.

www.nolte-kuechen.ru

Krok naprzód: innowacja Nolte

Nie można ignorować innowacji technicznych, które w tym roku prezentowały markę na wystawie Eurocucina. Więc oprócz nowej standardowej wysokości Matrix900 Głównymi innowacjami były tak zwane drzwi wahadłowe - system szaf przesuwnych na drzwiach - oraz panele ścienne w prawie stu opcjach dekoracyjnych, z profilami do montażu oświetlenia, telewizora i akcesoriów.

Loading...