Porady i pomysły

Gdzie ukryć telewizor: cuda technologii i meble szafkowe

Pół wieku temu telewizja nie była w każdym domu, a przyjaciele, krewni i sąsiedzi przyszli oglądać jeden lub dwa dostępne kanały

Po kolejnych dwóch dekadach inny problem stał się aktualny: gdzie umieścić ogromny telewizor, który zajmował prawie tyle samo miejsca, co stół jadalny. Gdyby można było kupić mniejszy model, obraz pogorszył się wprost proporcjonalnie do średnicy ekranu.

W ostatnich latach telewizory z płaskim ekranem na stoisku stały się powszechne. Możesz mieć je wzdłuż ściany, a na specjalnym, wąskim stole lub szafce mogą z łatwością przenosić się z jednego pomieszczenia do - byłoby wiele do spiętrzenia!

Jest słyszalny, widoczny i nie przeszkadza

Nowoczesna technologia sprawia, że ​​telewizja staje się niczym. Może to być wbudowany panel ścienny lub obraz w ramce. Popularny system „inteligentnego domu” może nawet połączyć ekran telewizora z domofonem i komputerem.

Odważne rozwiązania projektowe umożliwiają umieszczenie ekranu LCD za lustrem, za drzwiami szafy, za ozdobną kurtyną. Wbudowane telewizory są modne, nowoczesne i wygodne. To tylko twoja fantazja, a mistrzowie przymocują ekran do sufitu, umieścą go na dnie basenu i ta technika będzie działać płynnie!

Jeśli taki telewizor nie jest włączony, nie można go nawet zauważyć. Ta innowacja pozwala na opracowanie projektu bez bolesnych myśli, gdzie umieścić lub zawiesić ekran telewizora, aby nie blokował innych obiektów, nie zajmuje dużo miejsca.

Dla miłośników egzotyki

Możliwości wygodnego rozmieszczenia telewizorów LCD dały impuls wyobraźni odważnych projektantów, którzy starając się zadowolić każdego klienta, są gotowi wejść na ekran w dowolnym miejscu: na korytarzu, w toalecie, w łazience. Nawiasem mówiąc, ostatnia opcja nie jest taka zła: możesz wziąć kąpiel i oglądać ulubioną serię w tym samym czasie. Ponadto odporna na wilgoć powierzchnia ekranu chroni tę technikę, aw warunkach wysokiej wilgotności i temperatury zapewnia obraz o doskonałej jakości.

Jeśli więc nie masz dnia bez telewizora, możesz dosłownie wypchać swój dom ekranami, a to nie zepsuje ogólnego obrazu.

Obejrzyj film: Jak schować kable do telewizora wiszącego na ścianie? Nasze wykonanie za 12 zł : (Grudzień 2019).

Loading...