Porady i pomysły

Eldorado kiwa! Sen w sypialni

Powierzchnia 16 m2Aneks kuchenny2

Dzisiaj porozmawiamy o sypialni, w której chcesz zostać dłużej. Daje poczucie komfortu i spokoju.

Sypialnia, którą chcemy pokazać, wydaje się nam idealna. Ma wszystko: połączenie klasycznego i nowoczesnego, komfortu, ciepła. To miejsce, w którym można odpocząć i cieszyć się wieczorem.

Połączenie neutralnych kolorów z naturalnymi materiałami przyciąga wzrok w tej sypialni. Do pokrycia ścian wybrano jasny odcień szarości, który stał się doskonałym tłem dla innych dekoracji. Reszta wykończenia to coś w rodzaju czystego płótna, na którym można zastosować jasne kolory, ustawić akcenty, stworzyć dowolną kompozycję.

Meble i tkaniny są również wybierane w jasnych, spokojnych odcieniach: beżowe i niebieskie zasłony z ornamentami, tapicerką i zagłówkami ... Ale możesz być bardziej zdecydowany w poszukiwaniu różnych akcesoriów (poduszek, ramek do zdjęć itp.) I oświetlenia.

  1. Łóżko powinno być wygodne, duże, z ozdobnymi poduszkami i zagłówkiem. Możesz to zrobić sam - w Internecie jest tak wiele porad na ten temat.
  2. Konieczne jest wyposażenie czytelni przy łóżku - postawienie wygodnego fotela z poduszką, lampą podłogową lub inną lampą ... Okazuje się, że to mini-biuro. Bardzo wygodny i praktyczny.
  3. Dobrze byłoby umieścić toaletkę przy oknie, postawić na niej laptopa, czasopisma, pamiętnik, rachunki i wygodne krzesło lub fotel obok.
  4. Meble można wybrać zarówno klasyczne, jak i nowoczesne. Jeśli jest drewniana, może być pięknie starzona, zamieniając ją w część domu z historią.

bestandcompanynyc.com/#!portfolio/c1alh

Obejrzyj film: Mielno !!!! - Klub Bajka Mielno 2010 - Ariva Bajka się KIWA (Grudzień 2019).

Loading...