Porady i pomysły

Jak ozdobić dom na Wielkanoc: 18 przykładów

Zbliża się niedziela, na którą wielu z nas czeka. Jak podawać śniadanie wielkanocne, jak udekorować świąteczny stół, co dać pamięci swoich bliskich? Dzielenie się pomysłami z tobą

W 2019 r. Prawosławna Wielkanoc przypada 28 kwietnia. Tego dnia na całym świecie wierzący pójdą do kościoła, pogratulują sobie nawzajem i zgromadzą się z całą rodziną na świątecznym śniadaniu, aby spróbować tradycyjnych przysmaków. A jak uczynić Wielkanoc piękniejszą i bardziej przytulną? Dowiedzieliśmy się, co słynne moskiewskie sklepy oferują nam do dekoracji naszego stołu i domu.

13 pomysłów na dekorację wielkanocnego jajka

15 Pomysłów na Wielkanocny Stół

Bardzo ładny kosz na pisanki, danie w kształcie kury, w którym można zestawić świąteczne przekąski, zabawne kury, które ozdobią twoje wnętrze - to tylko kilka rzeczy, które rzuciły się nam w oczy ”Eurodom ”. Z pewnością znajdziesz jeszcze ciekawsze!

2. „Dom Chin”

Piękne ustawienie stołu to tylko połowa sukcesu. Niech słodkie króliczki wielkanocne lub zawieszki w kształcie jajka z obrazkami wielkanocnymi pojawią się na stole. Wszystko to i wciąż niesamowicie piękna zastawa stołowa na świąteczny posiłek znajdzie się w „Dom Porcelanowy ".

3. Skrzynia i baryłka

Obrusy i serwetki z haftem tematycznym lub nadrukiem - ważny atrybut stołu wielkanocnego. Nawet jeśli dania wybierzesz najbardziej zwyczajne. Ale są też specjalne „królicze” kubki i talerze Skrzynia i beczka. Zwłaszcza takie potrawy spodobają się dzieciom!

Skrzynia i beczka

Skrzynia i beczka

Skrzynia i beczka

4. Villeroy & Boch

A jeśli nadal chcesz mieć naczynia z pięknymi zdjęciami, które możesz oglądać i podziwiać, to ty Villeroy & boch. Kolekcja Wielkanocna to prawdziwe dzieło sztuki, a nawet szkoda! A wystrój nie chce czyścić nawet po wakacjach.

5. MacKenzie-Childs

Sławny wzór szachowy MacKenzie-Childs pasują do projektu dekoracji wielkanocnych. Królik z łukiem i wieniec z kolorowych jaj będzie widoczny z daleka. I jest mało prawdopodobne, że będziesz chciał ukryć takie piękno w odległym kącie!

MacKenzie-Childs

MacKenzie-Childs

MacKenzie-Childs

6. Williams et Oliver

Niesamowicie piękne akcesoria do kwiatów, które są szczególnie fajne, aby otrzymać je w prezencie. Chyba że masz dość siły, by się z nimi rozstać. Osobiście chcielibyśmy zachować ten wiosenny obrus!

Wielkanocny wystrój w stylu ecostyle od Oksany Tsymbalovej

20 pomysłów na Wielkanocny wystrój

Williams i oliver

Williams i oliver

Williams i oliver

Loading...