Apartamenty i domy

Imponujące wnętrze prywatnego domu w stylu Prowansji

Powierzchnia550 m2Kuchnia45 m2

Dawno nie mieliśmy takich wnętrz! Prawdziwy prezent dla tych, którzy chcą kwiatów zimą, ponieważ jest całe morze

Provence - idealny styl do projektowania wiejskiego domu. Przecież pomaga poczuć jedność z naturą i wpuścić do mieszkania ducha kwitnących łąk, szerokich pól i niekończących się lasów. I daje tyle jedzenia dla fantazji! Autorzy tego projektu mieli szczęście: ich pomysły były gdzie ucieleśniać, ponieważ powierzchnia domu wynosi 550 metrów kwadratowych.

Wnętrze w stylu prowansalskim: 15 kuchni na przytulne zimowe wieczory

Jak stworzyć wnętrze w stylu Prowansji: 5 uniwersalnych zasad

Lydia Vladimirova, projektantka wnętrz

Ukończyła filię w Samara na Uniwersytecie Moskiewskim, specjalność „wnętrza prywatne”. W tej pracy trzyma się maksymalizmu, stara się tworzyć wnętrza dla szczęścia, aw każdej pracy wkłada całą swoją wiedzę, doświadczenie i duszę.

Ekaterina Egorova, dekoratorka

Zajmuje się projektowaniem wnętrz tekstylnych. Tekstylia w projekcie odgrywają znaczącą rolę, więc Catherine można bezpiecznie uznać za jednego z autorów.

Dla Prowansji charakteryzuje się bardziej wyciszonym, wyblakłym kolorem słońca. Ale Lydia i Catherine celowo użyły jasnych, soczystych odcieni w projekcie, aby wnętrze stało się bardziej żywe i radosne. W rezultacie paleta kolorów okazała się bogata i różnorodna, a wnętrze jest przytulne, z elementami vintage i mnóstwem scenerii, które chcesz stale rozważać.

Ważną cechą wnętrza jest duża ilość drewna i trudna praca z nim. Zasadniczo używali modrzewia, który był postarzany, szczotkowany i malowany przy użyciu specjalnych technologii, aby efekt starożytności wydawał się jak najbardziej naturalny.

Klatka schodowa wykonana jest z popiołu za pomocą farby dwuskładnikowej. Daje efekt starzenia się w odcieniach stosowanych we wnętrzach Prowansji: szaro-szary, kolor skrzydła gołębia.

Duża część mebli wykonana jest zgodnie ze szkicami projektanta, w tym drzwiami wewnętrznymi i większością elementów dekoracyjnych. Kuchnia wybrana włoską marką Arcari w stylu prowansalskim i waniliowym, a wszystkie akcesoria zostały wybrane z brązu, zgodnie z ogólnym stylem.

Część mebli różnych marek została zamówiona i przywieziona z wystawy Maison & Objet w Paryżu. Wnętrze okazało się niezwykłe, nie jest w nim nudno, a co najważniejsze, klienci byli bardzo zadowoleni!

Moskwa Prowansja: przytulny dom o długości 250 metrów

20 magicznych sypialni w stylu prowansalskim

Obejrzyj film: Na sprzedaż dom w stylu rustykalnym Warszawa Wilanów GOESTE Nieruchomości (Październik 2019).

Loading...