Porady i pomysły

50 najlepszych zdjęć małych łazienek i pryszniców

Pomysły na projekt łazienki z prysznicem lub bez: 50 opcji aranżacji wnętrz dla małej łazienki z prysznicem

Jeśli nie wiesz, jak wybrać styl, pomysły, układ płytek, poproś o radę projektanta. Bardzo ciekawie jest urządzić łazienkę z niszą prysznicową. Na przykład podłoga ozdobiona płytkami ceramicznymi stanie się częścią bryły akcentu ściany z prysznicem.

Pięć opcji projektowych do łazienki z prysznicem:

  • szklany prysznic;
  • kącik prysznicowy;
  • prysznic i toaleta;
  • prysznic narożny;
  • wbudowany prysznic bez palety.

Wnętrze łazienki

Łazienka jest jasna, jasna, z nutą eko stylu. Kolory zastosowane w łazience odzwierciedlają kolory dekoracji salonu, tylko tutaj są spokojniejsze, bardziej miękkie i bardziej zrelaksowane.

Vintage łazienka

Łazienka z prysznicem ze szklaną przegrodą

W nowoczesnej wersji nisza prysznicowa może stać się akcentem lub pozostać monotonna, jak wykończenie ściany. Jednocześnie szklana przegroda jest bardzo ważna w projektowaniu - lepiej, jeśli jest całkowicie minimalistyczna.

Również, aby wnętrze nie było płaskie i powtórzyło temat geometrii, na dwóch ścianach użyłem płytek z geometrycznymi wzorami.

Łazienka i san. węzeł musi być oddzielny. W łazience zapewni: wannę, wiszące moidodyr, ręcznik wodny w pobliżu szafy, lustro, schowek, pralkę. Łazienka: wisząca toaleta, higieniczny prysznic, wisząca umywalka, lustro.

Główna łazienka wykonana jest w jasnych kolorach. Tradycyjne płytki w połączeniu z miedzianymi elementami w stylu retro łączą się z ogólnym stylem domu.

Łazienka z prysznicem

Jeśli łazienka ma bardzo mało miejsca, warto umieścić skandynawski narożnik prysznicowy. Oznacza to, że szklana przegroda będzie składana i chociaż obszar prysznica nie jest używany, zajmuje połowę miejsca.

Łazienka z prysznicem i toaletą

Pod opcją planowania pokoju, w którym znajduje się prysznic i toaleta, lepiej jest umieścić toaletę obok prysznica. Zajmuje mniej miejsca niż umywalka, wnętrze będzie bardziej ergonomiczne.

Atrakcją wnętrza łazienki jest duże lustro z dekoracyjnym oświetleniem LED od dołu i od góry. Wszystkie okucia i miksery wykonane są z chromowanego metalu.

Łazienka wykończona jest sześciokątnymi płytkami betonowymi ze wzorem Vives.

Łazienka wyłożona jest sześciokątami z efektem mozaiki.

Światło w oknie ... W łazience z oknem jest o wiele ładniej być Prawie nigdy nie używaj sztucznego światła To wystarczające oświetlenie w ciągu dnia Tutaj okno jest odpowiedniej wysokości do łazienki. Wychodząc z prysznica nie będziesz czuł się nieswojo, jeśli okno będzie miało większą wysokość, będziesz musiał powiesić zasłonę lub żaluzje, a więc okno wygląda bardzo graficznie. Loft, prosto.

Narożny prysznic

Jest to standardowa opcja dla większości łazienek w typowych domach. Jeśli Ci się podoba (jest to również najbardziej tani), pomyśl o zakupie nie kabiny prysznicowej, ale ścianek działowych i tacy.

Wbudowana nisza prysznicowa bez palety

Jeśli wolisz opcję bez palety, ale po prostu z wykończeniem płytek na podłodze i pionowym odpływem, powinieneś skontaktować się z projektantem w celu uzyskania projektu. To prawda, że ​​firma budowlana i naprawcza może, bez udziału projektanta (a raczej z udziałem własnych projektantów) dokonać takiej naprawy.

Loading...