Porady i pomysły

Skandynawskie wnętrze: 25 przykładów czystego stylu

Jeśli lubisz wnętrza skandynawskie i rozumiesz ich minimalistyczne piękno, przejdź tutaj. Pokażemy Ci 25 wnętrz, które Cię zachwycą.

Wiele pisaliśmy o początkach popularności skandynawskich wnętrz w naszych otwartych przestrzeniach. Podstawowa idea jest prosta: w Rosji i Szwecji klimat jest bardzo podobny, a w pewnej odległości od dużych miast przez większość roku w krajobrazach dominują odcienie śniegu i drewna. Czasami zagląda na zielono. Tutaj masz główną paletę skandynawskich wnętrz. Minimalizm, prostota i funkcjonalność skandynawskich wnętrz jest również bliska wielu z nas.

Są to kuchnie skandynawskie, które coraz częściej można znaleźć w naszych rosyjskich domach i mieszkaniach.

Szafki w skandynawskich wnętrzach są absolutnie genialne. Możesz ozdobić je tak, jak chcesz - odsuń się od nagiego minimalizmu i surowej funkcjonalności, aby rzucić się w wir twórczej inspiracji.

Skóra, futro i frędzlami są dość naturalne dla krajów północnych. Wybierz opcje w białej i kremowej palecie - są one najbardziej typowe dla wnętrz skandynawskich.

Skandynawski styl we wnętrzu - zwłaszcza duński design

10 najbardziej stylowych skandynawskich sypialni

Wystrój, a raczej jego wystrój, w skandynawskich wnętrzach dobierany jest zgodnie z zasadami kontrastu i minimalizmu.

Śnieg, ziemia, drewno, szare chmury i rzadkie jodły w oddali to główna paleta większości skandynawskich wnętrz.

Skandynawskie wnętrza będą odpowiadać ludziom o bardzo bogatej wyobraźni i twórczej pracy - ukochanej, ale nużącej.

Istnieje opinia, że ​​skandynawskie wnętrza są zimne i nudne. Zapewniamy, że każdy styl może być ucieleśniony w najbardziej nieatrakcyjnej i niewygodnej formie. Ale co ważniejsze, jest to prośba konkretnej osoby, która chce zobaczyć swój dom w określony sposób. Innymi słowy, jeśli lubisz styl skandynawski, nie bój się jego chłodu, Skandynawia ma wiele twarzy.

Szorstkie drewno teksturowane jest ulubioną cechą skandynawskich wnętrz. Tutaj w tak łatwej interpretacji jest to szczególnie piękne.

Skandynawskie wnętrze to elegancka baza do eksperymentów. Są to na przykład: wskazówki w stylu japońskim, dwa dywany jeden na drugim, uproszczone formy z lat 60. i dużo zieleni. Z jakiegoś powodu wydaje się, że szept fal musi przebić się przez okno.

Zwróć uwagę na pracę z czarnym w tym skandynawskim wnętrzu - wszystko jest czarne, z wyjątkiem poduszki na kanapie, jest jakoś powtarzane cienkie linie.

Co dziwne, ale białe skandynawskie wnętrza pomogą Ci zrozumieć, że kolory nie powinny się obawiać. Możesz umieścić dowolny cień na białym tle i ostatecznie stwierdzić, czy możesz z tym żyć.

Czarne ramy okienne - to kolejna wspaniała cecha wnętrz skandynawskich, która coraz częściej znajduje się w domach o najróżniejszym stylu stylistycznym.

W skandynawskich wnętrzach zasłony na oknach są zupełnie nietypowe, ale jeśli jest to pożądane, są całkiem możliwe.

W skandynawskim wnętrzu w dowolnej ilości możliwe są dowolne kolory, ale najjaśniejsza i żywa z nich jest zielona, ​​co najczęściej objawia się w żywych roślinach domowych.

Mała kuchnia skandynawskiego wnętrza nie jest problemem, a nie zmartwieniem, to kolejny sposób na wykazanie się pomysłowością i wyobraźnią.

Kilka szczegółów - a to skandynawskie wnętrze stało się kobiece: poduszki w pudrowym różowym kolorze, zdjęcia na ścianach i świeże kwiaty.

Mały salon, duże okno, wysokie sufity i kryształowy żyrandol. Może jest biały, może po prostu dużo światła - ale to skandynawskie wnętrze wygląda niesamowicie przytulnie.

Loading...