Wiadomości i wydarzenia

Nie trudniejsze niż Lego: nowe domy modułowe

Historia budowy modułowej rozpoczęła się w 1851 roku, kiedy świat zobaczył kryształowy pałac inżyniera Paxtona, pierwszej na świecie składanej konstrukcji budynku. Od tego czasu minęło ponad 150 lat, modułowość stała się częścią naszego życia. Pamiętasz projektanta Lego lub firmę meblarską IKEA. W Europie struktury modułowe są od dawna wykorzystywane na festiwalach i targach, ale w Rosji technologia ta nabiera tempa. Używając QBIK jako przykładu, spróbujmy zrozumieć trendy w korzystaniu z domów modułowych.

Głównymi zaletami konstrukcji modułowych są mobilność i dostępność. Instalacja modułowej konstrukcji zajmuje od dziesięciu minut (jeśli mówimy o jednym module) i do jednego dnia (duże wydarzenia).

Szybki montaż i demontaż jest szczególnie doceniany przez organizatorów w dużych miejscach, gdy wydarzenia są w toku i trzeba szybko zmienić liczbę struktur. A dzięki prawidłowym nogom takie pawilony nie pozostawiają śladów na powłoce gumowej, którą zwykle układa się w parkach.

Mieszkanie w stylu LEGO: każdy lubi

Jak wyposażyć pralnię w domu - 4 podstawowe warunki

Co jeśli potrzebujesz domu modułowego na jedno wydarzenie? Wcześniej organizatorzy po prostu łamali niepotrzebne projekty. Firma QBIK wynajmuje swoje „kostki”. Po wydarzeniu projekt jest demontowany i zatruwany do magazynu aż do następnego wydarzenia.

Firma oferuje linię domów modułowych o różnych rozmiarach i funkcjach, co pozwala wybrać pokój indywidualnie dla każdego klienta. Dzięki personalizacji możesz ocieplić „kostkę” do użytku zimą, dodać znak lub dodatkowe pomieszczenie techniczne, zmienić kolor i kształt. Wszystkie konstrukcje modułowe wykonane z sosny, traktowane specjalnym składem, spełniają wymagania bezpieczeństwa pożarowego.

Korzystając z tej samej technologii modułowej, QBIK produkuje wszystko, co jest wymagane do każdego rodzaju zdarzenia. Na przykład na koncert można dodatkowo ustawić stoiska i podium, a na festiwal dla dzieci - strefy zabaw i ściany wspinaczkowe.

W dzisiejszych czasach filozofia upraszczania zyskuje na popularności na całym świecie. Ludzie chcą, aby każde zadanie zostało rozwiązane tak prosto i jak najbardziej mobilnie. Dlatego domy modułowe stają się coraz bardziej popularne każdego roku, ponieważ są bardziej dostępne, prostsze, bardziej mobilne i bardziej interesujące niż ich tradycyjni konkurenci.

Obejrzyj film: 5 sposobów na. . RZECZY Z PAPIERU (Grudzień 2019).

Loading...