Wiadomości i wydarzenia

Więcej urządzeń przełączy się na sterowanie głosowe

LG Electronics będzie aktywnie promować urządzenia do inteligentnego domu z rozpoznawaniem głosu

Wiek przewodów i przycisków może być oficjalnie uznany za historię - technologia wkracza w kolejny gigantyczny krok w przyszłość, stając się pierwszymi innowacjami i prototypami i szybko przechodząc do masowej produkcji. Decyzje i pomysły nie mogą być liczone, ale tylko niektóre z nich stają się trendami. A teraz najnowszy trend to sterowanie głosowe.

W ciągu następnego roku liczba takich urządzeń będzie szybko rosła. Oczekuje się, że do kwietnia pojawią się na ponad 20 rynkach na całym świecie, a nie na sześciu. Było to możliwe dzięki szybkiemu rozwojowi Google i Amazon, z którymi pracujemy LG Electronics. Wzrasta także zainteresowanie konsumentów wygodnym sposobem sterowania urządzeniami gospodarstwa domowego - za pomocą głosu.

Dlatego marka LG Electronics będzie promować urządzenie z rozpoznawaniem głosu. Mówimy o pralkach i suszarkach, zmywarkach, odkurzaczach, lodówkach, piekarnikach, oczyszczaczach powietrza i szafach parowych - to znaczy większości urządzeń gospodarstwa domowego. Użytkownicy będą mogli kontrolować ustawienia, uzyskiwać wszystkie niezbędne dane i sterować urządzeniami, nawet ze znacznej odległości.

Marka LG wprowadziła nowe wideo i audio

LG Electronics wprowadza innowacyjny system sztucznej inteligencji

Obejrzyj film: Inteligentny budynek [email protected] i Amazon Echo dot sterowanie głosowe (Luty 2020).

Loading...