Wiadomości i wydarzenia

Wystawa ISH 2019 rozpoczęła się w Niemczech

W Niemczech odbywa się obecnie międzynarodowa wystawa ISH 2019. Marka Grohe będzie miała tutaj rekordową liczbę innowacyjnych produktów.

Od 11 do 15 marca w Frankfurcie nad Menem zostanie otwarta międzynarodowa wystawa ISH 2019. Ponad 2400 wystawców z całego świata zaprezentuje swoje nowe produkty do łazienek i kuchni. Marka Grohe Pokaż również swój sprzęt i po raz pierwszy przedstawi zintegrowane rozwiązania dla wnętrza i innowacyjne pomysły, które pozwolą Ci efektywnie zarządzać zasobami wodnymi.

Cała uwaga na wystawie jest poświęcona odpowiedzialnemu wykorzystaniu zasobów wodnych i energii w budynkach, innowacjach i trendach w tej dziedzinie.

Firma planuje wprowadzić odwiedzających na wystawę ze wszystkimi systemami, które zostały zaprezentowane nie tak dawno temu, ale zdobyły wiele nagród za projekt i technologię w tym czasie. Rozwiązania te są już w domach i mieszkaniach, ostrzegając o wyciekach lub problemach z sygnalizacją. Ktoś postanowił ograniczyć się do jednego z najpopularniejszych systemów - Grohe Blue i Grohe Red, dając wodę filtrowaną, gazowaną i przegotowaną. I ktoś postanowił zebrać całe wnętrze produktów marki.

Wystawa będzie miała wszystko, a nawet trochę więcej. Niemiecki producent pokaże minimalistyczne linie ceramiki sanitarnej i kolekcję Grohe Colors, która obejmuje najpopularniejsze miksery i akcesoria marki w dziesięciu opcjach kolorystycznych i dwóch rodzajach powłok. Zostanie wbudowany system Grohe Rapido SmartBox.

Obejrzyj film: Magicians assisted by Jinns and Demons - Multi Language - Paradigm Shifter (Październik 2019).

Loading...