Wiadomości i wydarzenia

Za tydzień konkurs zostanie zakończony, główną nagrodą jest studio w mini-polityce.

Konkurs grupy rozwojowej „City XXI Century” trwa od 27 lutego do 29 marca - musisz mieć czas na umieszczenie swojej pracy w dowolnej sieci społecznościowej

Wielu woli angażować się w kreatywność i osiągać w niej wielkie sukcesy. Nie chodzi tylko o projektantów - fotografów i rzemieślników, artystów i programistów, pisarzy i specjalistów od szycia lub dziania. A teraz wszyscy mają możliwość wzięcia udziału w konkursie firmy „City XXI Century”.

Uczestnicy muszą być dokładnie poinformowani, co robią, jakie pytania robocze muszą rozwiązywać każdego dnia i dlaczego wybrali zawód twórczy. Musisz dołączyć przykład swojej pracy do historii i opublikować ją w dowolnej sieci społecznościowej z hashtagami # cudowny zawód # cudowne życie przed 29 marca. W tekście postu zanotuj oficjalne konto konkursu: Instagram, VK, FB. Nie zapomnij subskrybować tego konta. Ci, którzy podniosą więcej polubień, przejdą do drugiego etapu, gdzie jury wybierze trzy najlepsze.

Pierwszy posiadacz otrzyma małe studio w jednym z budynków mini-polityki Divnoye (powiat Leninsky). Za drugie i trzecie miejsce - 150 i 100 tysięcy rubli oraz 20% zniżki na mieszkanie. Ale to nie wszystko! Kolejnych 20 uczestników otrzyma nagrody motywacyjne.

Loading...