Wiadomości i wydarzenia

Wyniki VI Ogólnorosyjskiego konkursu aranżacji wnętrz Batimat Inside

Znane są nazwiska profesjonalistów, którym przyznano nagrody i uznanych ekspertów

Podsumowuje wystawę Batimat, która odbyła się w połowie marca. Wzięło w nim udział wiele firm i marek, przedstawicieli branży budowlanej. Oprócz prezentacji i ogłoszeń odbyły się warsztaty i konkurs na projekt. W tym roku zaprezentowano ponad dwieście projektów. Ich autorami są projektanci i specjaliści od wnętrz z Rosji i krajów sąsiednich.

Jury konkursu - słynni projektanci Elena Teplitskaya, Victoria Kiorsak i Alexander Radoske - odnotowali wysoki poziom prezentowanych projektów. Wybrali zwycięzców wraz z partnerami konkursu - przedstawicielami firm Knauf, Hanak, LLC Esko Svet, Decon, Remmers. Trzeba było zdecydować, kto zajmie pierwsze miejsce w nominacjach „Przestrzeń publiczna”, „Projekt”, „Przestrzeń mieszkalna”, „Powierzchnia handlowa”, „Strefa spa”. Były specjalne nagrody z kanału telewizyjnego „Beaver”.

Pierwsi posiadacze miejsc otrzymali certyfikaty w wysokości 50 000 rubli. Wszyscy zwycięzcy otrzymali certyfikaty za bezpłatny dostęp do platformy Archily.ru. Gratulacje dla zwycięzców! Wszystkie konkurencyjne projekty można przeglądać i oceniać na oficjalnej stronie portalu „Construction Expert”.

Loading...