Porady i pomysły

12 pomysłów na wiosenną herbatę

Nadeszła wiosna, czas wypić herbatę! W sensie - zebrać dużą firmę z dziećmi i starsze pokolenie przy stole z ciasteczkami, dżemem i oczywiście herbatą. Pokazujemy, jak zamienić zwykłą herbatę w wydarzenie

Nadeszła wiosna, czas na herbatę. Picie herbaty nie polega na wchłanianiu ziołowych naparów szklanych fasetowanych. Cała ta akcja ze starannym przygotowaniem, daniami, które chcesz rozważyć, słodyczami i przekąskami według domowych przepisów i długimi intymnymi rozmowami. Dzisiaj postaramy się zainspirować cię do zagrania „odpowiedniego kapelusza”.

Kiedy jest ogród, jest szczęście. Jeśli jednak w nadchodzących miesiącach nie grozi ci wyjście na łono natury, zastanów się nad ponownym wyposażeniem balkonu z magazynu w „słoneczną wyspę”.

Nie masz luksusowej porcelany kostnej? Nie martw się, wybierz najładniejsze talerze i kubki, aczkolwiek zupełnie inne, ocieraj urządzenia, by świeciły, buduj kilka kompozycji z gałęzi, układaj małe słoiki z dżemem i miodem i ... Gotowe.

Mimo to jest usługa, ale przepraszam za niego? Co zamierzasz z tym zrobić? Dostań się na specjalne wydarzenia? Jak? Na wakacjach? I czy spotkanie z przyjacielem, siostrą lub babcią jest swego rodzaju obowiązkiem? Prawdopodobnie jest to również małe wakacje, co oznacza, że ​​zasługuje na usługę, nie?

Świetnie, wyciągnęli usługę, używają jej regularnie i wcale nie boją się złamać kubka. Co dalej? Udekoruj! Nie musisz się męczyć, więcej kwiatów - i gotowe!

Uwielbiam zaskakiwać? Znajdź za każdym razem nowe sposoby serwowania smakołyków. Na przykład babeczki można podawać bezpośrednio w filiżankach. Puste kubki.

Uwielbiam krzyżować ściegi i dziać serwetki, ale nie możesz znaleźć dla nich przyzwoitego miejsca? Ceremonia herbaty pomoże ci! Udekoruj stół tym, co chcesz.

Innym sposobem serwowania jest organizowanie małych bukietów w filiżankach, a następnie goście mogą je zabrać ze sobą.

Wpadłeś na pomysł, ale nie wiesz, jak wybrać odpowiednie kwiaty? Wybierz dopasowanie do usługi lub smakołyków. A pod kwiatami możesz podnieść smakołyki, na przykład makaroniki.

Lepiej przyzwyczaić dzieci do ceremonialnych ceremonii od młodego gwoździa. Uczą się więc doceniać dziedzictwo rodzinne, zachowywać się w społeczeństwie i mówić dalej.

Kluczem do idealnego picia herbaty jest bogaty wybór smakołyków. Nie wszyscy lubią słodycze, nie wszyscy jedzą mięso, a wiele osób stosuje dietę. Pomyśl o wszystkim naraz, a będziesz szczerze wdzięczny.

Kolejny miły sposób na złożenie serwetki.

Nie obrus? Ustawione serwetki na stole. Artystycznie jest plisowana.

Loading...