Porady i pomysły

Przewodnik po wyborze podłogi: najlepsze materiały

Wszystkie informacje o podłogach w jednym materiale. Wizualnie i wygodnie

Podłogi do wnętrz - to fundament i jednocześnie wsparcie. Wrażenie dotykowe przestrzeni, atmosfery i wiele innych zależy od jakości podłogi. Dzisiaj będziemy pamiętać wszystkie materiały, które udało nam się ostatnio przygotować.

Jak wybrać najlepsze wykładziny do kuchni? Postanowiliśmy podążać najtrudniejszą drogą - najpierw poszliśmy na fora i nasyceni doświadczeniem wielu rodzin z dziećmi, psami i burzliwym życiem kulinarnym. Wyciągnęliśmy kilka wniosków i podzieliliśmy się nimi z profesjonalną architektką Leną Gordiną. Przeczytaj nasze ustalenia tutaj.

Co Twoim zdaniem powinno być idealną podłogą? Jesteśmy pewni, że nie ma nic lepszego niż drewno. W zależności od rodzaju drewna, sposobu obróbki i układania deski na podłodze, można uzyskać różne estetyczne i funkcjonalne właściwości drewnianej podłogi. Jeśli dokładnie zrozumiesz problem i zrobisz wszystko poprawnie, drewniane podłogi nie ulegną kamieniom pod względem ich właściwości i przewyższą je tylko w dotyku.

Przy okazji, o układaniu deski podłogowej. Subtelności w tej masie procesu. Znaleźliśmy architekta Ruslana Kirnichansky'ego, który pokazał wszystkie etapy pracy z parkietem z żywym przykładem. Okazało się wizualnie, interesujące i pouczające.

Tak Zajmowaliśmy się kuchnią, nauczyliśmy się wybierać drewniane podłogi, a od teraz wiemy, jak układać parkiet, abyśmy mogli cieszyć się u naszych stóp. Nadszedł czas na śmiałe eksperymenty - jasne podłogi. Istnieje wiele wariantów ich wydajności. Nawet jeśli podłogi już tam są, można je malować, modyfikować, a nawet zmieniać nie do poznania. Jak? Przeczytaj w naszym materiale.

Obejrzyj film: Płytki, Panele czy Wykładzina? - co wybrać. . Budowa Domu (Listopad 2019).

Loading...