Wiadomości i wydarzenia

Dzisiaj odbędzie się publiczna rozmowa na temat Marca Chagalla

Prelegentami wydarzenia będą dyrektor generalny marki Bernardaud i wnuczka słynnego artysty

Mówiąc o sztuce awangardowej ubiegłego wieku, natychmiast wspominamy Marca Chagalla. Słynny grafik i malarz żył cudownym życiem i wniósł znaczący wkład w sztukę. Robił obrazy, gobeliny i witraże, był robiony dla projektów o dowolnej złożoności. Chagall stworzył wiele ważnych rzeczy, w tym malowanie sufitu Opery Garnier we Francji i panele Metropolitan Opera, mozaiki dla Narodowego Banku USA.

Kreatywność Marca Chagalla będzie poświęcona publicznej rozmowie, która odbędzie się 14 marca o 19:00. Wydarzenie odbędzie się w Muzeum Sztuk Pięknych Puszkina. A. S. Puszkin, w sali Michała Anioła. Organizatorem była marka Bernardaud, której przedstawiciele pokażą gościom nową kolekcję marki „Bouquet of Mark Chagall flowers” ​​- opracowaną na zlecenie Mercury specjalnie dla Rosji. Wśród prelegentów znajdą się Frederick Bernardo, a także Meret i Bella Meyer - wnuczki słynnego artysty.

Adres: Volkhonka, 12.

© ADAGP, Paryż, 2019-Chagall®

Obejrzyj film: Wybory do Parlamentu Europejskiego 2019. Debata PR 24 w Bydgoszczy. Prowadzi Krzysztof Świątek (Październik 2019).

Loading...