Porady i pomysły

Jak stworzyć klasyczne wnętrze: czarno-białe rozwiązanie

Jak zamienić prosty dom w stylowy styl z eleganckim połączeniem czerni i bieli? Jak stworzyć komfort w zimnej rezydencji? Jak znaleźć piękno w prostych rzeczach? Znajdziesz odpowiedzi na pytania w artykule.

Dzisiaj przyjrzymy się wizycie polskiej projektantki i dekoratorki Mayi Krajewskiej, właścicielki wspaniałej rezydencji w Warszawie. Dwór znajduje się w zabytkowej dzielnicy Warszawy i jest uważany za prawdziwy okaz klasycznej architektury europejskiej. Maya dokonała przebudowy rezydencji i zaprojektowała ją zgodnie z jej wyobrażeniami o tym, jak naprawdę piękny dom powinien być w klasycznym stylu.

Maya Kraevskaya

Właściciel Square Space Concept Store & Interior Design

squarespace.pl

Od dawna nie widzieliśmy tak zaskakująco harmonijnego wnętrza. Wszystko na swoim miejscu, w każdej wazonie i na każdym krześle leży w elegancji i stylu. To przyjemność mieszkać w takim domu. Najważniejsze jest to, że jest to bardzo proste i intuicyjne wnętrze. Brak ozdobników i wizualny krach - ten dom jest naprawdę elegancki i jasny europejski.

Oczywiście wynikało to głównie z arystokratycznej, ale jednocześnie przytulnej atmosfery, doskonale dobranych mebli i akcesoriów. Większość z nich została wyprodukowana przez holenderską fabrykę Eichholtz.

Zwróć uwagę na poziom komfortu, który powstaje w domu. Dom jest urządzony w stylu angielskiej klasyki z końca XX wieku, z lekkimi nutami amerykańskiego stylu kolonialnego, ale europejskie prądy wewnętrzne można prześledzić nawet w klasycznie poprawnym zagospodarowaniu przestrzennym.

Wnętrze jest zdominowane przez biel, czerń i odcienie bzu. Stwarza to atmosferę spokoju i regularności w domu. Poranna kawa w takim salonie ma swój niezrównany smak i aromat.

Obok salonu, niedaleko kuchni i jadalni, Maya przeprowadziła badanie. Okna wychodzą na ogród. W małym pomieszczeniu dużo światła jest dobrze wentylowane.

Kuchnia i jadalnia

Z całą elegancją wnętrza, kuchnia w domu jest bardzo ergonomiczna i funkcjonalna. Jadalnia w kuchni i jadalni w centralnej części domu są dostosowane do najdrobniejszych szczegółów. Klasyczny jest klasyczny.

W sypialni dominują szlachetne odcienie szarości i bzu. Praktycznie nie ma czerni. Biały - w szczegółach.

Szerokie wygodne łóżko, szklany stolik nocny, małe biurko z wygodnym krzesłem są dostępne do personalizacji w każdym domu, a nawet w mieszkaniu.

I tak wygląda dom z ulicy. Gdyby nie znajdował się w Warszawie (Polska), można by pomyśleć, że jest to skromna angielska rezydencja na jednej z ulic Londynu lub Atlanty (Atlanta, Georgia, USA).

Nasza opinia:

- Podobała nam się niesamowita prostota, brak pretensjonalności i przyjemna atmosfera w domu. Jeśli do dekoracji użyto drogich materiałów, to nie wybrzusza się. Wszystko wygląda skromnie, ale bardzo pięknie.

Obejrzyj film: , styl Klasyczny. Biało- czarna. (Listopad 2019).

Loading...