Porady i pomysły

10 przedmiotów, które uczynią twoją sypialnię dziesięć razy wygodniejszą

Czy wiesz, że dzięki kilku elementom wystroju Twoja sypialnia może być znacznie wygodniejsza? Nie? Teraz nauczymy cię

Sypialnia jest jednym z najbardziej intymnych miejsc w domu. To tam człowiek czuje się najbardziej chroniony, dlatego atmosfera w tym schronieniu powinna być odpowiednia. Przedstawiamy 10 najlepszych przedmiotów, które zmienią twoją sypialnię w prawdziwą świątynię komfortu.

Designerska poduszka

Ponieważ nasz redaktor naczelny nie może żyć bez telefonu, sypialnia nie może żyć bez poduszki. A im bardziej miękka poduszka, tym wygodniejsza sypialnia.

Ciepłe światło zawsze przyczynia się do stworzenia komfortu w pokoju (chyba że, oczywiście, nie jest to piwnica szpitala Khovrinsky). A gdy lampa ma również nietypowy kształt, wnętrze nabiera ciekawych nut.

Jak wybrać zasłony do sypialni

Miłość we wnętrzu: 15 pomysłów na stworzenie romantycznej sypialni

Miś

Ten miś nie pozwoli Ci się nudzić i pomoże ci się zrelaksować. Jeśli jesteś samotny - śpiewaj z niedźwiedziem, a jeśli chcesz odpocząć od codziennego zgiełku - włącz „szum deszczu” i zrelaksuj się.

Baldachim z piórami

Baldachim pierwotnie miał na celu sprawić, by człowiek czuł się komfortowo i chroniony podczas snu. A jeśli budynek ozdobiony jest piórami, otrzymasz baldachim, który doda komfort sypialni.

Super miękki koc

Koncepcja komfortu obejmuje oczywiście taki detal wystroju tekstylnego jak koc. A jeśli koc jest również z najsłodszymi pomponami, to ozdobi każdy fotel bujany.

Zestaw do łóżka

Zdobądź komplet pościeli, którego nie chcesz wstawać z łóżka. Najważniejsze jest to, że tkaniny są połączone z wnętrzem - a będziesz szczęśliwy.

W rzeczywistości koc nie musi być dziany, ale duży i przytulny - na pewno. Koc powinien być taki, aby w zimny zimowy poranek owinąć się nim i wypić americano ze śmietaną.

9 letnich pomysłów na sypialnię, które pomogą Ci zasnąć

Mieszkanie tygodnia: odnushka bez powierzchni sypialni 25 metrów

Nie ma nic przyjemniejszego niż budzenie się rano na boso po rosie. Ale ponieważ śpisz, mamy nadzieję, że nie na ulicy, dywan frotte (lub po prostu duży dywanik) jest tym, co zalecił lekarz. Miło i przytulnie.

Kadzidło świecy

Sypialnia powinna być nie tylko wygodna, ale także smaczna. Aby to zrobić, kup aromatyczną świecę - i pozwól swojemu pokojowi pachnieć jak świeżo upieczone ciasto.

Nie jest to oczywiście element wewnętrzny, ale niezbędna rzecz dla zapewnienia komfortu. Zalecamy zakup takich kapci, które można ogrzać, podłączając je do portu USB.

Odzież do butelek

Jeśli w mroźny zimowy wieczór nagle przyszła ci do głowy myśl o „przeskoczeniu szklanki”, spraw, aby procedura picia była przytulna: załóż swetry na butelki.

Loading...