Porady i pomysły

Zbieramy wnętrze przedmiotów z modnym frędzlami

W tym roku im więcej frędzli, tym lepiej! Oferujemy gotowe rozwiązanie do sypialni, które możesz wykorzystać jako podstawę swojego wnętrza.

Sezon wiosenno-letni tradycyjnie popycha nas do przygód. Powietrze pachniało wolnością, chcieliśmy jasnych kolorów, lekkości i optymizmu. Wszystko to jest również uwielbiane i aktywnie wykorzystywane hipisów. Och, wiedzieli dużo o niekompatybilności i wiedzieli, jak cieszyć się życiem! Jedną z cech charakterystycznych hippisów i obecnego trendu jest grzywka. Może być stosowany nie tylko w sukienkach, ale także w aranżacji wnętrz. Pozwól nam pokazać, czego potrzebujesz.

Kolejnym trendem, który towarzyszy nam od dłuższego czasu, jest aksamit. Zarówno on, jak i margines kojarzą się z luksusem, lekkim życiem, zabawą i przyjemnością. A jeśli je połączysz i dodasz zagłówek o modnym zaokrąglonym kształcie, otrzymasz idealne łóżko dla naszego wnętrza.

Tradycyjnie frędzle są używane jako dekoracja dla innych tkanin, jest praktyczne i logiczne. Ale co, jeśli marzyć trochę? Na przykład kurtyny długie frędzle otwarte półki. Jak ta konsola.

Kolejny przedmiot, który łączy frędzle i aksamit. To krzesło jest również neutralnym odcieniem, jak łóżko, więc wnętrze nie wydaje się przeładowane szczegółami. Wręcz przeciwnie, dodamy je!

Sweetpea i wierzba

Na przykład pufa jest jednym z akcentów we wnętrzu. Różowy kolor, frędzle, metalowa wstawka, okrągły kształt - to trendy, które łączą się w jeden temat. I nie stanie się przestarzały nawet po kilku latach.

Dekoracja ścienna

Tam, gdzie są frędzle, tam są różne jasne kolory, etniczne odbitki, niezwykłe tkactwo i ręcznie robione. Tekstylna dekoracja ścienna jest teraz w modzie, więc taka dzianina, tkana dekoracja może pojawić się we wnętrzu.

Nawet jeśli nie masz czasu ani okazji, aby wszędzie szukać grzywki, istnieje uniwersalne rozwiązanie - to koc. W prawie każdym sklepie tekstylnym do wnętrz znajdziesz dywan lub kołdrę z frędzlami wokół krawędzi. I tu już jesteś w trendzie!

Lampa stołowa

Frędzle idealnie wpisują się w koncepcję jasnego wnętrza, w którym wiele bogatych kolorów. Nie bój się, że wszystkie nie pasują do siebie, ponieważ już otrzymujemy frywolne wnętrze. Różne jasne kolory będą się wzajemnie uzupełniać, a frędzle ich połączą.

Co francuska sypialnia

Dekoracyjne poduszki w sypialni mogą mieć wiele różnych odcieni. A znalezienie poduszki lub pokrowca z frędzlami wokół krawędzi lub frędzlami jest prawie tak łatwe jak koc. W ten sposób łatwo będzie uczynić sypialnię bardziej modną!

The Design Hunter Pty Ltd

W sypialni hedonisty, który wszystko traktuje łatwo. może być hamakiem. Jeśli znudzi Ci się leżenie w łóżku i potrzebujesz inspiracji, lekkie kołysanie wiklinowego hamaka z frędzlami na pewno zmieni Cię w kreatywny nastrój. A latem możesz przenieść go na balkon lub odebrać do kraju!

El Corte Inglés Decoración

W naszym wnętrzu mamy dużo jasnych plam, więc zdecydowaliśmy się wybrać dywan, który jest neutralny, brązowy, ale nadal z frędzlami. Możesz pokazać trochę więcej odwagi i wybrać kolorową lub monofoniczną, ale kolorową wersję.

Żywa moroszka

Loading...