Kategoria Apartamenty i domy

Penthouse w jednym z najwyższych wieżowców w Europie
Apartamenty i domy

Penthouse w jednym z najwyższych wieżowców w Europie

Znana jest wstępna cena jednego z najdroższych penthousów w Moskwie. Koszt mieszkania, według wstępnych szacunków, wynosi 35 milionów dolarów. Kwotę tę można porównać z kosztem luksusowego prywatnego samolotu lub domu na Manhattanie. W ciągu ostatnich dwudziestu lat w Moskwie pojawiło się ponad 20 kompleksów mieszkalnych o wysokości do 200 metrów.

Czytaj Więcej
Apartamenty i domy

Jak w Moskwie urządzono kuchnię z widokiem na Manhattan

Według autora i wiodącego projektu telewizyjnego „Made with Taste” Leny Usanovej kuchnia jest sercem każdego domu. Dziś powiemy, jak stworzyć funkcjonalną przestrzeń dla dużej rodziny z niedokończonej i pustej kuchni, a zadaniem projektu „Made with Taste” TNT TV jest pompowanie starej i niewygodnej kuchni z pomocą doświadczonych projektantów.
Czytaj Więcej
Apartamenty i domy

Jak zredukować do zera koszty opłat za media dla domu: prawdziwy przykład

Aby zbudować pełnoprawny dom w ciągu jednego dnia i już go nie obsługiwać, a co najważniejsze - nie mieć rachunków za media: ambitny projekt amerykańskich architektów. O ile jest to zbliżone do rzeczywistości - dowiadujemy się z naszego artykułu ZeroHouse - projektu biura architektonicznego Specht Harpman, założonego w 1995 roku przez Scotta Spechta i Louise Harpman, a studentów Yale School of Architecture.
Czytaj Więcej
Apartamenty i domy

Jak sprawić, by mieszkanie wydawało się większe: apartament z jedną sypialnią ze ścianą lustrzaną

Powierzchnia 51,5 m 2 Gdy Twoim ulubionym miastem jest Nowy Jork, chcesz zamienić swój dom w prawdziwe poddasze. Ale czy można to zrobić w warunkach miejskiego mieszkania, zwłaszcza gdy jest to typowa odnushka? Przyjrzyjmy się kompleksowi mieszkalnemu „English Quarter” w Moskwie i dowiedzmy się, że klientem tego projektu jest młody człowiek kreatywnego zawodu, który prowadzi aktywny tryb życia i lubi malować.
Czytaj Więcej
Apartamenty i domy

Które wnętrze jest bardziej luksusowe: 3 najlepsze prace Archpoint Bureau

Dzisiaj pokażemy Państwu trzy luksusowe wnętrza stworzone przez jedno z najbardziej znanych moskiewskich biur architektonicznych. W rzeczywistości ich moda to drogie restauracje. Ale, jak się okazało, apartamenty, które otrzymują, są nie mniej ideologiczne i zachwycające od biura projektowego Archpoint, które wynika z wyników ubiegłego roku, wydając jednocześnie trzy książki poświęcone wnętrzom publicznym (publicznym) i prywatnym (Rivate), a także projektom, które będą realizowane w przyszłości ( Koncepcja).
Czytaj Więcej
Apartamenty i domy

Evgenia Miro i kultura rosyjska dla francuskich firm

Dziedzictwo kulturowe Rosji jest ogromne. Czy mogę o tym porozmawiać za pomocą zdjęcia? Okazało się, że tak. Artysta i projektant Eugene Miro stał się prawdziwym dyrygentem rosyjskiej kultury w świecie europejskim. Eugene Miro ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Petersburgu. Niesamowity zakres jej prac jest zaskakujący: artystka tworzy wzory dla tekstyliów, porcelany, biżuterii, ceramiki, lamp, mebli.
Czytaj Więcej
Apartamenty i domy

15 najpiękniejszych domów na kołach

Czas pomyśleć o lecie! Jak podróżować z maksymalnym komfortem, abyś zawsze był otoczony domową atmosferą zamiast przydrożnych moteli? Oczywiście kup dom na kółkach! Przygotowaliśmy wybór 15 najpiękniejszych i najbardziej przytulnych opcji, podróżując samochodem, bardzo często odczuwa się brak znanego komfortu.
Czytaj Więcej
Apartamenty i domy

Jak wyposażyć mieszkanie w relaks: prawdziwy przykład

Kontempluj to wnętrze może być nieskończone, a za każdym razem gość otworzy wszystkie nowe szczegóły. Nic dziwnego, że głównym zadaniem było stworzenie wnętrza dla relaksu i przyjemności, dowiedzieliśmy się dokładnie, w jaki sposób autorowi udało się to osiągnąć, a celem tego wnętrza jest przede wszystkim relaks, ulga od stresu i kontemplacja piękna.
Czytaj Więcej
Apartamenty i domy

Mieszkanie na dwudziestym piętrze z koniem w salonie

Pierwszą rzeczą, która przyciąga wzrok w tym wnętrzu, jest zabawny, kreatywny bałagan. Liczne przedmioty zdają się wskazywać, że żyje tu ekspresyjna natura, pasjonująca się muzyką, modą i sztuką. Jest to jednak tylko sprytna sztuczka projektowa, zazwyczaj tworząc pokój projektowy dla przyszłego właściciela, autor pozostawia pewne insynuacje, które implikują możliwość uzupełnienia wnętrza osobistymi przedmiotami i nastrojami osoby, która w nim zamieszka.
Czytaj Więcej
Apartamenty i domy

Dom dla dużej rodziny: odwiedzający Matta Damona

8 października obchodzi urodziny zdobywcy Oscara Matta Damona. Chcesz zobaczyć dom, w którym mieszka aktor, który grał sprytnego Will Hunting, Private Ryan i Jason Born? Zdjęcia wnętrza i komentarze - w naszym artykule czarujący urodziny Matt Damon znany jest nie tylko z wielu prac aktorskich i reżyserskich, ale także z doskonałych cech osobistych.
Czytaj Więcej
Apartamenty i domy

Projekt tygodnia: bardzo modny apartament dla młodej pary

Powierzchnia 100 m 2 Kuchnia 10 m 2 Jeśli marzyłeś o modnym wnętrzu, kinie domowym, niezwykłych meblach i jasnym designie - jesteś tutaj. Mieszkanie należy do dwóch muzyków, więc wszystko tutaj jest tak namiętne, kontrastowe i świeże. Niektóre pomysły są proszone o notatkę Projekt tego studia w Dubaju jest przeznaczony dla młodej pary muzyków.
Czytaj Więcej
Apartamenty i domy

Sting's Mansion w Londynie: Inside View

Chcesz zostać sąsiadem angielskiej królowej? Sting wystawił na sprzedaż swoją luksusową rezydencję z XVII wieku, która znajduje się zaledwie 800 metrów od Pałacu Buckingham. Szczegóły - w naszym poście tego lata legendarny brytyjski muzyk i aktor Sting, który ma 2 lata i nie mniej, i ma 63 lata, stworzył prawdziwą sensację na brytyjskim rynku nieruchomości, wystawiając na sprzedaż swoją luksusową kamienicę położoną w historycznym centrum Londynu.
Czytaj Więcej
Apartamenty i domy

Co powinno być w biurze biznesmena?

Czy muszę negocjować vip? Gdzie jest szef do pracy: w swoim biurze lub ze wszystkimi? Jak to może wpłynąć na jego wizerunek? Ekspert Alexey Essi-Ezing opowiedział nam o trendach i trendach w projektowaniu biur, a kto powiedział, że biuro powinno być nudne, szare i urządzone w surowym stylu?
Czytaj Więcej
Apartamenty i domy

W harmonii z naturą: niesamowity dom Willa Smitha w Malibu

25 września ten i tylko Will Smith świętował swoje urodziny. Przygotowaliśmy prezent dla wszystkich fanów jego talentu: wirtualną wycieczkę po niesamowitym domu aktora w Malibu Na pierwszy rzut oka dom Willa Smitha w Malibu wydaje się mało realny. Wydaje się być uformowany z gliny i raczej przypomina scenerię do następnego filmu z gatunku fantasy z udziałem aktora, niż z rodzinnego gniazda.
Czytaj Więcej