Kategoria Zasłony

Jak policzyć tiul na szerokim oknie
Zasłony

Jak policzyć tiul na szerokim oknie

Jak policzyć tiul w szerokim oknie Dzisiaj istnieje wiele opcji gotowych zasłon i tiulu. Ale czasami okna mają niestandardowe rozmiary i konfigurację. Lub projekt gotowej tkaniny nie pasuje do wnętrza. Zdarza się, że budżet rodzinny nie pozwala na zakup drogich zasłon z wielowarstwowymi draperiami.

Czytaj Więcej
Zasłony

Jak uszyć zasłony własnymi rękami: wzór, instrukcje krok po kroku

Jak szyć zasłony własnymi rękoma: wzór, instrukcje krok po kroku Własne zasłony będą wyjątkowym projektem okien w każdym pomieszczeniu. Nie ma potrzeby zamawiania gotowych zasłon w studio, wystarczy znać instrukcje krok po kroku, jak uszyć oryginalne zasłony własnymi rękami. Nie ma nic skomplikowanego w technologii szycia zasłony, nawet początkujący mistrz może podjąć pracę.
Czytaj Więcej
Zasłony

Jak obszyć zasłony i tiul na żądaną długość

Jak obszyć zasłony i tiul na żądaną długość We współczesnym świecie nie sposób wyobrazić sobie komfortowego mieszkania bez zasłon zasłaniających okna. Wprowadzają do pokoju specjalny nastrój, chronią ciepło, chronią przed światłem słonecznym w ciągu dnia i wieczorami ciekawskimi. Zasłony dają piękno, pozwalając ukryć niektóre niedociągnięcia ścian, baterii lub ram okiennych.
Czytaj Więcej
Zasłony

Oceń parowce na zasłony i zasłony: który jest lepszy

Ocena parowce na zasłony i zasłony: co jest lepsze Właściciele zasłon i zasłon z gęstych, ciężkich tkanin w pewnym momencie stoi przed koniecznością ich czyszczenia. Ale jak to zrobić, jeśli zwykłe pranie i prasowanie nie jest tu odpowiednie? Jest świetny sposób, aby przywrócić taki wygląd zasłonom, nawet bez usuwania ich z okna: leczenie generatorem pary.
Czytaj Więcej
Zasłony

Jak uszyć taśmę kurtynową do tiulu

Jak uszyć taśmę kurtynową do tiulu We współczesnym świecie istnieje duża liczba różnych akcesoriów do zasłon na rynku. Akcesoria pomagają udekorować tkaninę, obszyć ją i szybko powiesić na okapie bez wydawania dużego wysiłku. Taśma kurtynowa służy tylko do osiągnięcia takiego celu! Taśma kurtynowa to paski materiału o różnych szerokościach, kilka cienkich lin i sznurków jest rozciąganych na całej długości.
Czytaj Więcej
Zasłony

Opis przesuwnych zasłon plastikowych i szklanych do łazienki

Opis przesuwnych zasłon plastikowych i szklanych do łazienki Żaluzje do łazienki oprócz estetycznego piękna są same w sobie i stanowią praktyczne korzyści: nie pozwól, aby woda spłynęła na podłogę. Najpopularniejszymi materiałami, z których wykonane są zasłony, są szkło i plastik. Ich projekt jest najbardziej popularny, co wiąże się z wykorzystaniem produktu w formacie akordeonu, analogicznie do rolet.
Czytaj Więcej
Zasłony

Rodzaje zasłon łazienkowych: opis, rozmiar

Rodzaje zasłon łazienkowych: opis, rozmiar Jeśli chodzi o projekt łazienki, ważne jest nie tylko zdobycie półek, uchwytów na ręczniki i ubrania, ale także upewnienie się, że przestrzeń obok łazienki jest oddzielona od reszty pomieszczenia. Kurtyna w łazience jest potrzebna, aby chronić okolicę przed kroplami wody Tradycyjnie odbywa się to za pomocą zasłon wykonanych z różnych materiałów.
Czytaj Więcej
Zasłony

Przegląd szklanych zasłon do łazienki

Przegląd szklanych zasłon do łazienki Łazienka - ważne miejsce w każdym domu, zwłaszcza jeśli jest połączone z łazienką. Estetyczny wygląd łazienki powinien być nie tylko piękny, ale także praktyczny. Kawałek komfortu w wyłożonym kafelkami wnętrzu przynosi dekoracyjne płótno. Najbardziej praktycznym rozwiązaniem jest zasłona na szklaną łazienkę.
Czytaj Więcej
Zasłony

Zasłony: co to jest, tkanina na zasłony w salonie

Portiere: co to jest, tkanina na zasłony w salonie Wystrój wnętrz wygląda elegancko dopiero po zawieszeniu zasłon na oknie. Są to gęste lub przezroczyste, o długości podłogi lub parapetu, naturalne lub syntetyczne tkaniny. Zasłony z drogich i pięknych tkanin pomogą nadać pomieszczeniu nutę arystokracji.
Czytaj Więcej
Zasłony

Jak głaskać zasłony bez zdejmowania, bez żelazka

Jak pogłaskać zasłony bez zdejmowania, bez żelazka Nie każdy wie, jak prasować zasłony, ale jak to zrobić poprawnie z różnymi tkaninami. Jak wygładzić zasłony przy pomocy parowca lub żelazka? Właściwe, kompetentne zastosowanie użytecznej wiedzy pomoże nie zepsuć zasłony po oparzeniu żelazem, które następnie jest bardzo trudne do usunięcia z powierzchni jakiejkolwiek tkaniny.
Czytaj Więcej
Zasłony

Jak wybielić tiul w domu z szarości

Jak wybielić tiul w domu z szarego koloru Pytanie, jak wyczyścić tiul z szarego domu, martwi dużą liczbę hostess. I nie wszyscy wiedzą, że można to zrobić za pomocą dostępnych narzędzi! Najważniejsze jest zachowanie proporcji i przestrzeganie surowych instrukcji. Szara kurtyna może przywrócić świeżość przy minimalnym wysiłku Dlaczego tiul jest szary?
Czytaj Więcej
Zasłony

Jak wybielić zasłony tiulowe w domu

Jak wybielić w domu tiulowe zasłony Tiul - najbardziej ulubiony element wystroju domu. Pełni funkcję ochrony pokoju przed jasnym światłem słonecznym i tworzenia światła dziennego. Tkanina ma jedną nieprzyjemną cechę - zmiana koloru (w kolorze szarym lub żółtym). Wynika to z długotrwałej ekspozycji na światło słoneczne, podwyższonej temperatury, kurzu ulicznego lub dymu papierosowego.
Czytaj Więcej
Zasłony

Rodzaje zasłon do czyszczenia na sucho: opis, metody, czyszczenie w domu

Rodzaje zasłon do czyszczenia na sucho: opis, metody, czyszczenie w domu Czyszczenie na sucho to proces czyszczenia tkanin za pomocą chemicznych urządzeń czyszczących z użyciem rozpuszczalników organicznych. Zadaniem procedury jest usunięcie plam i brudu, których nie można usunąć zwykłym praniem. Maszyny do czyszczenia chemicznego, w przeciwieństwie do pralek, mają destylator, lodówkę i inne elementy.
Czytaj Więcej
Zasłony

Przegląd nieprzezroczystych zasłon do okien: opis, tkaniny

Przegląd nieprzezroczystych zasłon do okien: opis, tkanina Bez światła nie można żyć na ziemi. Ale jego nadmiar może zrujnować istnienie. Dlatego pomysł stworzenia tkaniny chroniącej przed nadmiernym światłem. Bez światła słonecznego trudno wyobrazić sobie życie na Ziemi, ale czasami chcesz ukryć się przed jasnymi promieniami.
Czytaj Więcej
Zasłony

Rodzaje tkanin na zasłony: jakie są zdjęcia i imiona

Rodzaje tkanin na zasłony: co są, zdjęcia i nazwy Zasłony tworzą wyjątkową atmosferę w pokoju, korzystnie podkreślają godność wnętrza. Różnorodność kolorów i faktur materiałów zasłonowych sprawia, że ​​okno jest stylowe i funkcjonalne. Z wybranego materiału zależy od rodzaju gotowych tkanin okiennych i całego pomieszczenia.
Czytaj Więcej
Zasłony

Jaka powinna być długość zasłon od podłogi: norma, zdjęcie

Jaka powinna być długość zasłon od podłogi: norma, fotografia Wnętrze domu składa się z dużej liczby akcesoriów, które nie tylko zdobią, ale również uzupełniają ogólny wystrój pokoi. Zasłony umieszczone na oknach należą do jednego z obowiązkowych elementów. Wybierając produkty, należy przestrzegać kilku zasad, aby stworzyć prawidłowe i właściwe środowisko.
Czytaj Więcej
Zasłony

Sposoby szybkiego wybierania tiulu w domu z żółtości

Sposoby szybkiego wybielania tiulu w domu z żółtości Wśród dużej liczby kolorów, z wzorami i wielobarwnymi zasłonami do haftowania, biały tiul pozostaje u szczytu popularności. Delikatna, zwiewna tkanina wypełnia pomieszczenie światłem, czystością i blaskiem, więc gospodyni nigdy nie zrezygnuje z białych zasłon w domu.
Czytaj Więcej
Zasłony

Opis kurtyn elektrycznych na plastikowych oknach

Opis kurtyn elektrycznych na oknach z tworzywa sztucznego Kurtyny samoczynnie otwierające się zwiększają komfort i tworzą przytulną atmosferę. Instalowane w biurach, hotelach, restauracjach, w pokojach z panoramicznymi oknami, ogromnych pokojach, pokojach z projektorem, gdzie trzeba stworzyć zaciemnienie. Idealny do systemu Smart Home, w którym zainstalowane są świetliki lub świetliki.
Czytaj Więcej