Kategoria Kuchnia

Proste wskazówki, aby przymocować zlew do blatu
Kuchnia

Proste wskazówki, aby przymocować zlew do blatu

Proste wskazówki, jak przymocować zlew do blatu Zlew kuchenny powinien wytrzymać absolutnie wszystko. Gorące garnki i patelnie, detergenty, woda lodowa i inne. Znajdź to bardzo trudne. Zlew ze stali nierdzewnej nazywa się osiemnaście na dziesięć. Jest to procent chromu i niklu, który jest częścią stali nierdzewnej.

Czytaj Więcej
Kuchnia

Jak zrobić blat kuchenny rękami

Jak zrobić blat kuchenny za pomocą rąk Blat jest głównym atrybutem każdej kuchni. Bierze ciężar wszelkich manipulacji kuchennych. Ale jeśli powierzchnia blatu kuchennego stała się nierówna i pokryta nieusuwalnymi plamami, nie trzeba natychmiast kupować nowych.
Czytaj Więcej
Kuchnia

Jak dbać o błyszczące meble kuchenne

Jak dbać o błyszczące meble kuchenne Błyszcząca powierzchnia daje eleganckie meble szafkowe i tworzy iluzję rozszerzającej się przestrzeni. Błyszczące powierzchnie są szczególnie popularne wśród dzieci, które przykrywają je odciskami dłoni i malują markerami. Kuchnia z błyszczącą fasadą wygląda bardzo estetycznie i atrakcyjna.
Czytaj Więcej
Kuchnia

Gres porcelanowy - królowa kuchni!

Gres porcelanowy - królowa kuchni! Podstawą jest gres porcelanowy, którego górna płaszczyzna jest wyłożona porcelanowymi płytkami gresowymi z minimalnymi połączeniami płytek. Tyłek jest wykończony tym samym materiałem lub uzupełniony innym, odpowiednim dla tekstury, koloru i jakości.
Czytaj Więcej
Kuchnia

Płynny kamień do blatów. Co to jest i z czym się łączy?

Współcześni psycholodzy twierdzą, że ludzie, którzy z powodzeniem prowadzą aktywną działalność zawodową, w rzeczywistości mentalnie mają miejsce zamieszkania, a nie dom lub mieszkanie, ale co dziwne, ich praca. Po przeanalizowaniu danych dotyczących średniej ilości czasu spędzanego przez ludzi w miejscu pracy, kręgu społecznym ludzi pracy, treści ich aktywności umysłowej w ciągu dnia, eksperci wyciągnęli niemal paradoksalny wniosek: ludzie żyją w pracy, a palenisko jest miejscem niezbędnego odpoczynku i regeneracji.
Czytaj Więcej
Kuchnia

Dwa w jednym - stół i blat barowy w kuchni

Dwa w jednym - stół i lada barowa dla kuchni Modernizacja kuchni w nowoczesnym stylu to trend ostatnich lat. Wybierając to, co jest bardziej odpowiednie, stół lub bar, wielu woli najnowszą innowację. Uniwersalnym dodatkiem do tej opcji może być mała kuchnia lub duża jadalnia w wiejskiej chacie.
Czytaj Więcej
Kuchnia

Jak wyciąć otwór pod zlewem w blacie?

Przemysł meblarski zapewnia wybór ogromnej liczby różnych mebli do kuchni. Czasami zmywarka jest oferowana oddzielnie i jest ustawiana przez kupującego niezależnie. Nie wymaga specjalnej wiedzy i umiejętności. Jeśli zlew jest kupowany osobno i wymagana jest jego instalacja, zaleca się powierzenie tej pracy profesjonalistom.
Czytaj Więcej
Kuchnia

Jak zaplanować zestaw kuchenny

Jak prawidłowo zaplanować zestaw kuchenny Kuchnia w Rosji to nie tylko pomieszczenie pomocnicze wyposażone w sprzęt gospodarstwa domowego, a nie tylko strefę mocy. Jest to palenisko w domu, w którym panuje komfort i wygoda, miejsce komunikacji, w którym można szczerze mówić. Zgrabny i kompaktowy zestaw słuchawkowy zawiera wszystko, czego potrzebujesz, nie przyciąga niepotrzebnej uwagi, a jednocześnie wygląda bardzo przyzwoicie.
Czytaj Więcej
Kuchnia

Jak zrobić DIY majsterkowicza w formie bufetu

Jak zrobić szafkę własnymi rękami z drewna Drewno to wspaniały materiał do produkcji mebli: trwały, estetyczny i trwały. Produkty z niego wykonane są eleganckie i praktyczne, a jeśli są wykonane ręcznie, będą szczególnie przyjemne i kochane, ponieważ artysta domowy wkłada w pracę swoją miłość do domu i rodziny.
Czytaj Więcej
Kuchnia

Jak wybrać blat kuchenny

Jak wybrać blat kuchenny Blat, fartuch, fasady, kolor ... Moja głowa wiruje, gdy szukasz zestawu kuchennego. Ale wszystkie te szczegóły są ważne, bez ich starannej selekcji kuchnia twoich snów nie zadziała. Przypuśćmy, że teraz nie masz najlepszego czasu na zakup nowych mebli, ale musisz zmienić coś we wnętrzu swojej kuchni.
Czytaj Więcej
Kuchnia

Jak zamocować zlew ze stali nierdzewnej na szafce.

Jak zamocować zlew ze stali nierdzewnej na szafce. Kupując meble kuchenne i hydrauliczne, wielu zwraca się o pomoc do profesjonalistów. Ale często zdarza się, że nikt nie może oczekiwać pomocy od nikogo i musisz zrobić wszystko sam. Musisz wiedzieć z wyprzedzeniem, jak zainstalować zlew na ścianie w szafce w kuchni, aby być przygotowanym na ewentualne trudności i niuanse.
Czytaj Więcej
Kuchnia

Projekt kuchni z sofą (10 m2)

Projekt kuchni z sofą (10 mkw.) Ci, którzy mieli do czynienia z poważnymi naprawami, prawdopodobnie mieli trudności z realizacją projektu kuchni, w szczególności wybierając meble do wnętrz i znajdując dobre miejsce. W rzeczywistości pomieszczenia muszą spełniać różne wymagania. Kuchnia powinna być jak najbardziej ergonomiczna, ponieważ tylko w tym przypadku gotowanie staje się prawdziwym procesem twórczym.
Czytaj Więcej
Kuchnia

Wszystkie odcienie bieli w kuchni i kuchni.

Wszystkie odcienie bieli w kuchni i kuchni. Wybierając schemat kolorów dla ich nowej kuchni, wiele gospodyń domowych stara się stworzyć jasny, inspirujący obraz w miejscu, gdzie cała rodzina zbiera się podczas ciepłego porannego śniadania, lub wieczorne spotkania z rodziną na relaks i dobrą zabawę.
Czytaj Więcej
Kuchnia

Parapet w kuchni własnymi rękami.

Parapet w kuchni własnymi rękami. Kiedy w mieszkaniu każdy metr warty jest w złocie, ważne jest, aby odpowiednio wyposażyć wnętrze i jak najlepiej wykorzystać każdy kąt. Dotyczy to zwłaszcza kuchni, ponieważ ten pokój powinien być najbardziej funkcjonalny ze wszystkich. Z reguły w małej kuchni nie ma wystarczającej powierzchni roboczej.
Czytaj Więcej
Kuchnia

Praktyczne wskazówki: mamy kuchnię w kuchni o powierzchni 6 m.kw.

Praktyczne wskazówki: mamy kuchnię w kuchni o powierzchni 6 m.kw. Zwrot Zhenya Lukashina z „Ironii losu” „Ty i ja nie mam bardzo dużych mieszkań” można łatwo zastosować do standardowego sektora kuchennego o powierzchni 6 metrów kwadratowych. m., charakterystyczne dla wielu budynków drugiej połowy XX wieku. Projekt kuchni 6 kwadratowy.
Czytaj Więcej
Kuchnia

Zainstaluj zmywarkę w szafce (45 cm)

Instalujemy zmywarkę w szafce (45 cm) .Możliwe jest zainstalowanie wbudowanej zmywarki w szafce bez żadnych obcych. Jeśli właściciel nie wie, jak zintegrować zmywarkę ze zwykłą szafką kuchenną i chce przeprowadzić instalację po raz pierwszy, należy się wcześniej przygotować. Kilka lat temu marzenie wielu kobiet o zmywarce do naczyń w kuchni było nie do zrealizowania.
Czytaj Więcej
Kuchnia

Instalowanie blatów w kuchni własnymi rękami

Instalowanie kuchennych blatów we własnych rękach W nowoczesnych centrach handlowych mebli blaty kuchenne wstrząsają wyobraźnią konsumentów dzięki różnorodnym wyborom i atrakcyjności zewnętrznej. Blat - najbardziej funkcjonalna część kuchni. Produkty wysokiej jakości są bardzo drogie. Ci, którzy chcą odnieść sukces w oszczędzaniu pieniędzy, będą w stanie w ciągu kilku dni stworzyć elegancki i wyjątkowy blat, który nie wpłynie na budżet i wygląd stołu, a także na jego właściwości robocze.
Czytaj Więcej
Kuchnia

Bufet do kuchni - tradycja kulturalna czy nowoczesne wnętrze?

Przy planowaniu kuchni tworzenie indywidualnej przestrzeni funkcjonalnej ma ogromne znaczenie. Jest wiele aspektów do rozważenia. W projektowaniu nowoczesnego wnętrza żadna kuchnia nie jest kompletna bez szafek. W rozmaitych wyborach możesz się zgubić i często pojawia się wiele pytań, a mianowicie: co i gdzie będzie się znajdowało?
Czytaj Więcej
Kuchnia

Przymocuj cokół do blatu samodzielnie.

Przymocuj cokół do blatu samodzielnie. Wiele kobiet spędza większość czasu w kuchni, więc starają się, aby były jak najbardziej przytulne i wygodne. Przyzwoity wygląd zestawu kuchennego będą miały listwy przypodłogowe przymocowane do blatu i zamykające szczelinę między nim a ścianą. Obecność cokołów jest konieczna w każdej kuchni zakupionej w sklepie, zamówionej w warsztacie lub wykonanej osobiście, ponieważ ma praktyczną funkcjonalność.
Czytaj Więcej
Kuchnia

Suszenie naczyń w szafie - niezbędna rzecz w kuchni.

Suszenie naczyń w szafie - niezbędna rzecz w kuchni. Szafka do suszenia naczyń jest długa i solidnie stała się integralną częścią każdego urządzenia kuchennego. Suszarkę do naczyń w walizce można wykonać w kilku opcjach. Jeśli chodzi o kompletność, materiał, kształt i rozmiar oraz w miejscu instalacji - w szafce ściennej lub w jej dolnej części.
Czytaj Więcej