Kategoria Tekstylia

Szycie pościeli dla dzieci
Tekstylia

Szycie pościeli dla dzieci

Szycie pościeli dla dzieci Wiele młodych matek jest zainteresowanych: lepiej kupić gotową pościel dla niemowląt lub samodzielnie ją uszyć. Aby zrozumieć, która opcja jest preferowana, konieczne jest porównanie wszystkich zalet i wad takiego wyboru. Koszt gotowego zestawu łóżek jest znacznie wyższy niż materiały do ​​szycia oddzielnie.

Czytaj Więcej
Tekstylia

Jak myć ręczniki kuchenne w domu?

Powierzchnia kuchni odnosi się do jednego z głównych miejsc w domu. Podczas gotowania potraw używano dużej liczby atrybutów, z których jeden to ręczniki. Z ich pomocą możesz szybko oczyścić powierzchnię roboczą z plam i wilgoci. Regularne stosowanie powoduje szybkie zanieczyszczenie tkanin kuchennych.
Czytaj Więcej
Tekstylia

Jak zrobić dywany ze starych rzeczy własnymi rękami?

Żadne mieszkanie nie może obejść się bez dywanu w korytarzu lub łazience. Nie będzie zbędny, będzie w przedszkolu, gdzie dzieci uwielbiają bawić się na podłodze. Obecny rynek oferuje wiele małych wykładzin podłogowych, które chronią przed przechłodzeniem, dekorują wnętrze. Coraz większą uwagę przyciągają rękodzieła.
Czytaj Więcej
Tekstylia

Jak pozbyć się silnego zapachu moczu kota na dywanie?

Czystość i świeżość w domu - gwarancja zdrowia i równowagi psychicznej właścicieli. Niestety, absolutnie wszystkie dywany pochłaniają wilgoć i zachowują różne zapachy. Każdy rodzic lub właściciel zwierzęcia kiedykolwiek napotkał kałużę na dywanie przynajmniej raz w życiu. Szczególnie problematyczne w przypadku kotów.
Czytaj Więcej
Tekstylia

Jak prać ręczniki frotte, aby były miękkie?

Ręczniki frotte zabrudzone i wymagają prania? Nie ma problemu. Jest pralka, pralka. Bez technologii - miej ręce. To wydaje się proste. Dlaczego hostessy w końcu pozostają nieszczęśliwe? Ponieważ pranie sprawia, że ​​ich ulubione miękkie ręczniki są twarde. Ciało nie czuje już delikatnego dotyku.
Czytaj Więcej
Tekstylia

Wzór DIY - jak uszyć fartuch jednorzędowy?

Co ochroni odzież przed powstawaniem tłustych plam na jej powierzchni, przed wnikaniem mąki? Oczywiście fartuch. Dobra gospodyni jest zawsze dostępna w domu. Kiedy fartuch staje się bezwartościowy, kupuje nowy lub zastępuje go, co jest znacznie ciekawsze. Fartuch to dokładnie „obowiązkowa” rzecz, jaką powinna mieć każda gospodyni.
Czytaj Więcej
Tekstylia

Miękkie figurki lub jak zrobić zabawki z ręcznika

Miękkie figurki lub jak zrobić zabawki z ręcznika Współczesne dziecko jest trudne do zaskoczenia. Jednakże, jeśli chcesz, nawet najzwyklejsza rzecz może być przedstawiona w taki sposób, że pamięć o niej pozostanie na długo. Mówimy o zabawkach z ręczników. Klasy mistrzowskie: figurki z ręczników Mądre sowy Wykonanie miękkiej sowy z ręcznika jest proste, jeśli wykonasz instrukcje krok po kroku.
Czytaj Więcej
Tekstylia

Wykonywanie dywanów ze starych rajstop zrób to sam bez haka

Twórz własne dywany ze starych rajstop bez użycia haka Rajstopy nylonowe - jedna z najbardziej krótkotrwałych rzeczy w damskiej szafie. Strzały, dziury ... Jest to znane każdej kobiecie. Okazuje się, że jeśli nie spieszysz się z tym elementem kobiecego wizerunku, możesz umiejętnie uzupełnić wnętrze o niezwykłą rzecz - dywanik rajstop.
Czytaj Więcej
Tekstylia

Wykonywanie dywanów z pasków i łatek tkanin własnymi rękami

Tworzenie dywanów z paskami i łatami z tkaniny własnymi rękami Sztuka patchworku jest znana od dłuższego czasu. Używali go nawet nasze prababcie, robiąc kołdry, obrusy, dywany i inne produkty, które miały praktyczne zastosowanie i ozdabiały dom. Od dawna zapomniana technika pikowania przeżywa odrodzenie i staje się coraz bardziej popularna.
Czytaj Więcej
Tekstylia

Ręcznie wykonane tkaniny lub szycie serwetek z tkaniny

Własne wyroby tekstylne lub szycie serwetek z tkanin Staramy się tworzyć komfort w Twoim domu. Obrusy, ręczniki, serwetki są nieodzowną częścią codziennego życia, dodatkowo nasycają pokój ciepłem i przytulnością. Dzięki tym elementom wnętrza można zmienić wygląd dowolnego pomieszczenia w dowolnym momencie.
Czytaj Więcej
Tekstylia

Jak złożyć serwetki do oryginalnego ustawienia stołu?

Ustawienie stołu jest kluczowym etapem w projektowaniu pokoju przed przyjęciem gości. Ważne jest, aby umieć elegancko i pięknie składać serwetki na świątecznym stole, aby odpowiednio ustawić widelce, łyżki, szklanki i talerze. Istnieje wiele ładnych wzorów serwetek. Każde święto trudno sobie wyobrazić bez uczty.
Czytaj Więcej
Tekstylia

Co oznacza serwetka filetowa szydełkowa?

Co oznacza dzianinowa serwetka z dzianiny? Prostym sposobem na zrobienie sobie prostokątnego lub owalnego pięknego obrusu jest zastosowanie techniki dziania na lędźwie. Polega na tym, że za pomocą zwykłych cienkich nitek i haczyka można wykonać płótno imitujące wzór koronki.
Czytaj Więcej
Tekstylia

Jak zrobić własne ręce proste i piękne szydełkowane serwetki?

Proste i piękne serwetki i obrusy tylko na pierwszy rzut oka wydają się takie. W rzeczywistości kobiety, które robią na drutach te przedmioty dekoracyjne, przechodzą przez wiele etapów, aby zrobić ten mały kawałek płótna. A każdy z nich jest szczegółowo opisany w tym artykule. Symbol domowego ciepła, śnieżnobiałej czystości i wygody - szydełkowe serwetki.
Czytaj Więcej
Tekstylia

Jak uszyć arkusz za pomocą gumki

Jak uszyć arkusz na gumce Nie jest tajemnicą, że spędzamy jedną trzecią życia we śnie. Jednocześnie chcesz wygody i komfortu. Ale zwykłe prześcieradła ciągle zbłądzą, ześlizgują się na podłogę. Jak sobie z tym poradzić? Użyj opcji napięcia. Mocno trzymają materac i pozostają gładkie przez całą noc. Nie zawsze jest możliwe wybranie odpowiedniego arkusza dla rozmiaru łóżka z wymaganego materiału.
Czytaj Więcej
Tekstylia

Plaid po wypisie ze szpitala

Plaid na wyciągu ze szpitala Pierwszym ważnym wydarzeniem w życiu dziecka jest wyciąg ze szpitala. Zadaniem każdego rodzica jest właściwa organizacja tej uroczystości. Szczególną ostrożność należy zachować przy wyborze noworodka. Zimowe, sezonowe i letnie koperty, koce z różną izolacją dla noworodków
Czytaj Więcej
Tekstylia

Tworzenie objętościowych serwetek papierowych w postaci kwiatów

Tworzenie aplikacji objętościowej z serwetek papierowych w postaci kwiatów Dzisiaj jest szerokie pole działania dla igłowatych. Ręcznie robione produkty przeżywają odrodzenie i zyskują coraz większą popularność. Wśród technik, które pojawiły się stosunkowo niedawno, interesująca jest Pape Art (sztuka papieru), pierwotnie nazywana „Tissue Plastic”.
Czytaj Więcej
Tekstylia

Nauczyć się wybierać koce bambusowe

Nauka wyboru koców bambusowych Według danych współczesnej nauki przeciętny człowiek spędza prawie jedną trzecią swojego życia we śnie. A jakość snu zależy od tego, jaki będzie następny dzień. Wejdziesz do niego spał, wypoczęty i pełen siły lub przytłoczony brakiem snu. Cóż, sen wellness może być tylko w wygodnym, miękkim, wygodnym łóżku.
Czytaj Więcej
Tekstylia

Łatwo zwiąż serca w kratę z igłami

Łatwo jest robić na drutach serca w kratę z igłami. Jest to dobra dekoracja w przedszkolu, a dziecko można owinąć w chłodne pory roku. Podarowanie prezentów swoim dzieciom przez zawiązanie takiego koca jest bardzo łatwe. Istnieje wiele różnych sposobów wykonywania tej pracy, można ją dziać na drutach, szydełku lub na maszynie dziewiarskiej.
Czytaj Więcej
Tekstylia

Czym jest „plac babci”

Czym jest „plac babci”? Ostatnio rzeczy robione własnymi rękami stają się coraz bardziej popularne. Dzianiny są szczególnie cenione. W chłodne zimowe wieczory pomogą Ci się rozgrzać i przynieść komfort Twojemu domowi. Ciepłe swetry i sukienki z dzianiny w zimie są po prostu konieczne, a ponadto w tej jesienno-zimowej sukience z dzianiny jest szczyt popularności.
Czytaj Więcej
Tekstylia

Plaid 10 pętli: opis i wzorce pracy

Plaid 10 loops: opis i wzory pracy Dzianie na dziesięciu pętlach, za pomocą przedniej pętli, jest bardzo interesującym rodzajem robótek. Dzięki tej metodzie możesz stworzyć piękny i praktyczny koc z resztek dziewiarskich nici. Praca z użyciem pętli twarzowej wcale nie jest trudna. Mała kratka, dziana spiralnie na drutach metodą „10 pętli” Plaid 10 pętli: opis Przedmiot może być dowolnego rozmiaru.
Czytaj Więcej