Kategoria Porady i pomysły

Jak ozdobić dom wiosną: 20 uroczych przykładów
Porady i pomysły

Jak ozdobić dom wiosną: 20 uroczych przykładów

Aby naprawdę poczuć nadejście wiosny, konieczne jest wpuszczenie jej do domu. W naszej kolekcji - urocze przykłady wiosennego wystroju, który ożywi wnętrze. Wiosna nadeszła, a ty nie zauważyłeś? Być może faktem jest, że zimowy nastrój nadal dominuje we wnętrzu twojego domu. Napraw tę sytuację nie jest trudne.

Czytaj Więcej
Porady i pomysły

Jak zrobić szybką naprawę w kuchni: wskazówki projektowe

Kuchnia - niezbędny pokój w domu, więc nie ma potrzeby opóźniania remontu. Dzisiaj zapytaliśmy projektantów, jak szybko i niedrogo zmienić tę przestrzeń, który z nas nie boi się słowa „naprawa”? Nic dziwnego, że mówią, że nie można go ukończyć, ale można go zawiesić. Zwłaszcza jeśli chodzi o kuchnię - najbardziej skomplikowaną technicznie przestrzeń każdego mieszkania.
Czytaj Więcej
Porady i pomysły

7 najbardziej praktycznych materiałów wykończeniowych do Twojego wnętrza

Meble wykonane z kartonu, podłogi bambusowej, ścian ze sklejki, sufitu podszewki, okna lustrzanego ... Czy uważasz, że to niemożliwe? Mylisz się! Najbardziej zaskakujące jest to, że w naszym artykule jedną z głównych zalet dobrego projektanta wnętrz jest możliwość oglądania przedmiotów i materiałów wykraczających poza zwykłe scenariusze użytkowania. Jest to o wiele trudniejsze niż się wydaje na pierwszy rzut oka!
Czytaj Więcej
Porady i pomysły

Odnawianie kuchni wiosennej: instrukcje krok po kroku

Podjęcie decyzji o zakupie nowej kuchni nie jest takie proste. Ale jest rozwiązanie - kuchnia może być aktualizowana poprzez zmianę tylko kilku elementów i koloru. Przykład kuchni, która przeżyła swoje życie i po raz kolejny otrzymała drugie życie - w dzisiejszym materiale czas nieubłaganie zmienia wszystko, to jest fakt. Może zamienić kamień w pył i wyłączyć najbardziej niezawodny mechanizm.
Czytaj Więcej
Porady i pomysły

Jakie kwiaty posadzić na balkonie i kiedy zacząć

Balkon już dawno przestał być spiżarnią, gdzie „gorliwi” właściciele wystawiali różne śmieci. Obecnie coraz więcej ludzi stara się przekształcić balkon lub loggię w piękny ogród kwiatowy. Nasz artykuł pomoże ci w końcu to zrobić: wiosna troszczy się o rośliny, coraz częściej zaczynają przyciągać nawet osoby, które nie mają własnej działki.
Czytaj Więcej
Porady i pomysły

Zgodnie z programem Fazenda: od parkietu do sypialni

Czy kiedykolwiek zasnąłeś na parkiecie? Ale bohaterowie nowej wersji programu „Fazenda” muszą go regularnie ćwiczyć. W końcu nowa sypialnia rodziny Rodionovów jest wyposażona dokładnie tam, gdzie ostatnio grano muzykę, a dziś zespół Fazenda musiał zmierzyć się z trudnym i nie tylko banalnym zadaniem - zamienić parkiet w ... sypialnię.
Czytaj Więcej
Porady i pomysły

13 pomysłów na dekorację wielkanocnego jajka

Jasne wakacje są na progu. Czy na pewno jesteś na to gotowy? Sugerujemy ponowne przemyślenie i spędzenie kilku wieczorów na rodzinne spotkania w celu dekoracji jajek. W naszym artykule - najbardziej fantastyczne i zarazem proste pomysły: Wielkanoc powtórzy się w tę niedzielę, a ty nadal nie wiesz, jak włączyć dzieci w powszechne święto?
Czytaj Więcej
Porady i pomysły

Jak wyposażyć sypialnię, w której jest mało światła

Co zrobić, jeśli w sypialni nie ma wystarczającej ilości światła? Ten problem można rozwiązać, odpowiednio wyposażając przestrzeń, zwracając uwagę na kilka punktów. Jak - zastanówmy się w tym artykule. Jeśli okna sypialni znajdują się po północnej stronie, wysokie drzewa przeszkadzają w dostępie światła lub okna są po prostu małe, więc oczywiście nie ma wystarczającej ilości naturalnego światła w pokoju.
Czytaj Więcej
Porady i pomysły

10 zasad tworzenia ekskluzywnego wnętrza

Możesz stworzyć naprawdę ekskluzywne i drogie wnętrze bez użycia złota wszędzie. Najważniejsze jest, aby zobaczyć specyfikę swojego domu i poprawnie go pokonać. Jak? Zapytamy profesjonalistów, każdy z nas marzy o wnętrzu autorskim, w którym będziemy otoczeni pięknymi rzeczami, wysokiej jakości materiałami wykończeniowymi i niepowtarzalnym stylem.
Czytaj Więcej
Porady i pomysły

W przedszkolu obowiązują własne zasady: 5 pomysłów na aranżację gry

Wszyscy rodzice chcą zamienić pokój gier w magiczną krainę. Ale nie zawsze zadanie tego dziecka jest łatwe. Zebraliśmy 5 uroczych pomysłów na to, jak sprawić, by gra była zabawna, niezwykła i bezpieczna, zanim zaczniesz, musisz zrozumieć, że pokój zabaw to nie tylko pokój dziecięcy, to strefa, w której dziecko może wyrzucić energię, a gra pozwala rozwinąć zarówno fizyczne, jak i twórcze zdolności.
Czytaj Więcej
Porady i pomysły

Wiosenne warsztaty dla rodziców i dzieci

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was specjalną lekcję dekoracji od dyrektora artystycznego popularnego programu telewizyjnego Fazenda. Piękno tej fascynującej klasy mistrzowskiej polega na tym, że możesz połączyć zarówno dorosłych, jak i dzieci z procesem twórczym.Jeśli jesteś osobą kreatywną, a czasem robisz rękodzieło, w twoich pudełkach z pewnością będą skrawki tkaniny, nici i lin.
Czytaj Więcej
Porady i pomysły

3 proste sposoby ozdobienia pustych ścian

Czy trzymałeś się już minimalizmu, ale teraz mieszkanie wydaje się puste? Czy uważasz, że wnętrze nie ma wystarczającej ilości szczegółów, ale nie chcesz przeciążać go dodatkowymi meblami? Jest sposób! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kilka świetnych pomysłów! Istnieje wiele prostych sposobów, aby lekko odświeżyć wnętrze lub odwrotnie, zmienić go nie do poznania, a jednocześnie zrobić bez remontu.
Czytaj Więcej
Porady i pomysły

„Pieniądze do komina”: jak dodać industrialny szyk do wnętrza za pomocą rur

Czy nadal uważasz, że rury we wnętrzu psują wygląd całego domu i muszą być ukryte? Wtedy nasz dzisiejszy artykuł rozwieje ten mit i zainspiruje do ciekawych pomysłów Dlaczego tak wielu ludzi desperacko próbuje pozbyć się rur we wnętrzu swojego domu? Niektóre sztuczki, których niektórzy nie używają, aby ukryć całą komunikację w możliwie największym stopniu.
Czytaj Więcej
Porady i pomysły

Jak sprawić, aby wnętrze było ciepłe i przytulne jesienią: 5 praktycznych wskazówek

Czy wraz z pojawieniem się zimnej pogody chcesz, aby Twoje wnętrze było cieplejsze i wygodniejsze? Następnie nasze porady ujawnią sekrety tworzenia domu, który ogrzewa się w każdą pogodę, a jesienny czas daje nie tylko opadanie liści i lato indyjskie, ale także niesie ze sobą zimno. I czasami jest tak silna nostalgia za letnimi dniami, że chcę oderwać się i pójść do ciepłych krajów.
Czytaj Więcej